Facebook Twitter E-mail
7. října 2011

Vampire Diaries našly matku Původních!

Velká novinka, fanoušci Vampire Diaries (Upířích deníků) – po Rebecce (Claire Holt) je na cestě další Původní! Esther, matku Klause, Elijaha, Rebeccy a dalších Původních upírů si zahraje Alice Evans. Esther budeme mít možnost poprvé spatřit ve flashbacku 8. epizody. Jak už fanoušci ví, tato divoká upírka měla skandální vztah s vlkodlakem, jejímž výsledkem je Klaus → první hybrid. Alice, která je vdaná za Ioana Gruffudda, herce z jiného seriálu stanice The CW, Ringer, hrála mladou Eloise Hawking v seriálu Lost (Ztraceni) a měla nezapomenutelný moment v Curb Your Enthusiasm (Larry, kroť se), jako Heather Mills. Otázkou zůstává, jestli se ve flashbacku dočkáme také Elijaha (Daniel Gillies). No, nechme se překvapit :)

EDIT: Včera (7.10.) SpoilerTV.com potvrdila, že se Daniel Gillies OBJEVÍ jako Elijah ve flashbacku 8. epizody. Spatřit bychom ho také měli ve flashbacích Rebeccy.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY