Facebook Twitter E-mail
14. února 2018

Den v seriálech: Chicago Fire, Gotham, Seinfeld a další

13. února 2018

• Britská stanice ITV objednala nové šestidílné drama The Bay. Detektivka Lisa Armstrong dostane za úkol vyřešit případ pohřešovaných osob v městečku Morecambe Bay. Nejprve vše vypadá jako vždy – smutné, ale až moc známé. Hrdinka je trénovaná, aby nikdy při řešení případů neprojevovala emoce. její prací je nabídnout podporu rodině během nejhoršího období jejich životů, ale také působit jako oči a uši pro policejní vyšetřovatele. U tohoto konkrétního případu je však něco jiného. Lisa si ke svému zděšení uvědomí, že s touto vystrašenou rodinou sdílí osobní propojení, takové, které by mohlo zkompromitovat ji i celé vyšetřování. Udělá vše proto, aby zarmoucená rodina získala spravedlnost, nicméně hrdinka brzy pozná, že spravedlnost může přijít dost možná na úkor její vlastní osoby.
• Dočkali jsme se spousty prodloužení, přehled bude ve speciální bleskovce.
• Slavný režisér Martin Scorsese spojí síly s tvůrcem Vikingů a Tudorovců Michaelem Hirstem. Společně vytvoří nový epický historický seriál z prostředí římského impéria.
Michael Cudlitz (The Walking Dead) získal hlavní roli v nepojmenovaném komediálním pilotu stanici ABC, který se má odehrávat v 70. letech.
• Do Chicago Fire míří Damon Dayoub (Stitchers), který získal víceepizodní roli sebevědomého hasiče.
• Nový seriál od stanice Crackle s názvem The Oathnový trailer. V hlavní roli se objeví Sean Bean, seriál pochází od producenta, rapera 50 Centa.
Gotham představil první fotografie k blížící se midseason premiéry. Můžete se na ně podívat např. zde.
• Seriál Strange Angel od CBS All Access má novou posilu. Hlavní ženskou roli získala herečka Bella Heathcote, známá ze seriálu The Man in the High Castle.
• Zkušená herečka Judy Greer získala hlavní roli po boku Jima Carreyho v půlhodinové komedii Kidding, kterou připravuje kabelovka Showtime.
• Princ z pohádky má novou roli. Josh Dallas a Melissa Roxburgh (Valor) získali hlavní role v NBC pilotu Manifest. Mimochodem, na popis obsahů pilotů jednotlivých stanic se můžete těšit v březnu, až budou seznamy objednaných pilotových kousků kompletní.
• Výborné zprávy pro fanoušky Strike Back. Bylo potvrzeno, že se do seriálu na skok vrátí Sullivan StapletonPhilip Winchester. Oba pánové budou hostovat v epizodě vysílané 30. března a objeví se také ve finále řady, které poběží o týden později, tedy 6. dubna.
Chris D'Elia získal hlavní roli v komedii Psychopath, kterou připravuje Youtube Red.
• Premiéra novinky s velkým potenciálem Siren se blíží a stanice Freeform vydala nový teaser trailer. Kromě toho tu máme i zajímavý poster
Trailer na nadcházející druhou řadu má také Atlanta.
Animal Kingdom nabírá posily pro třetí řadu. Do seriálu byli ve vedlejších rolích obsazeni Sohvi Rodriguez a Damon Williams.
• Dalším revivalem může být dost možná Seinfeld. Jerry Seinfeld v rozhovoru oznámil, že tuto možnost rozhodně nevylučuje.
Alana De La Garza (Forever) získala hlavní roli v dramatickém pilotu Chiefs od stanice CBS.
• Reboot seriálu The Greatest American Hero obsazuje další role. Včera jsme psali, že hlavní roli získala Hannah Simone. Dnes se k ní přidávají George Wendt (Cheers), Gia Sandhu (The Indian Detective) a Zenobia Shroff (The Big Sick).
• Netflix má na svém kontě další velký úspěch. Po přetáhnutí Shondy Rhimes od ABC nyní streamovací služba dokázala zlákat Ryana Murphyho, který tak odchází od 21st Century Fox. Murphy s Netflixem uzavřel pětiletou smlouvu v hodnotě 300 milionů dolarů. Pro srovnání, u Shondy sice nebyla hodnota smlouvy zveřejněna, ale měla by se pohybovat okolo 100 milionů za 4 roky spolupráce. Murphyho seriály na FX a Foxu však touto smlouvou nebudou nijak postiženy a budou pokračovat dál.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Caroline115
před 6 dny
Na Ratched se hodně těším. Podle mě to bude skvělý. Navíc tam bude hrát (jak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY