Facebook Twitter E-mail
7. listopadu 2018

Den v seriálech: Breaking Bad, Veronica Mars, Riverdale

SLDH musí dočasně na vedlejší kolej (fanoušci Freaks and Geeks (Machři a šprti) se dočkají příště), ale alespoň souhrn seriálových střípků vám zprostředkuju.

Veronica Mars má v Neptune novou šerifku, kterou se stává Dawn Lewis.

Riverdale obsazuje moderátorku Kelly Ripa. Ztvární Hiramovu údajnou milenku. Fun fact: Mark Consuelos, představitel Hirama Lodge, je ve skutečnosti manželem Ripy.

Jedna velmi čerstvá zpráva potěší fanoušky Breaking Bad (Perníkový táta). Tvůrce Vince Gilligan totiž pracuje na pokračování v podobě filmu! Pracuje na něm potichu, ale pečlivě, a to tak, že natáčet by se mělo začít už v polovině listopadu až do začátku února v Novém Mexiku! Zatím není jasné, kteří herci se ve filmu objeví, ale podle dostupných informací je šance, že se projektu upíšou Bryan CranstonAaron Paul.

BBC sitcom Mum byl prodloužen pro závěrečnou třetí sérii.

The Alec Baldwin Show se vneděli večer tak nedaří, že od prosince poběží v sobotu večer. V listopadu se v nedělním slotu budou vysílat reprízy Shark Tank a neseriálové speciály.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 45 týdny
Nepotěší. :-D Proč znovu otevírat uzavřený příběh? Chápu, že peníze jsou...
Matuush
před 44 týdny
Nejvíc jsem se pobavila, když jsem četla, že pro Veronicu Mars má psát...
Destinytte
před 44 týdny
Breaking Bad film si nedovedu představit... Ale samozřejmě to musim vidět. :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY