Facebook Twitter E-mail
29. září 2012

Craig Ferguson bude mít prsty v nových komediích od CBS

Prostřednictvím své produkční společnosti se moderátorovi známé talkshow Craigu Fergusonovi podařilo prodat dva komediální projekty studiu CBS TV. Na obou mají pracovat opravdu známá jména a prostřelí komediální scénáristé: Adam Chase (ten pracoval například na Přátelích) a Aaron Shure (jeho otisky najdete třeba u seriálu Raymonda má každý rád). Ferguson u obou projektů bude působit jako výkonný producent, stejně jako jeho kolegyně Rebecca Tucker.

Prvním projektem je zatím nepojmenovaný příběh z pera Adama Chase a Fergusona, který se bude točit kolem skupiny mužů třicátníků, kteří se rozhodnou vzepřít všem předsudkům a snaží se zůstat nezadaní tak dlouho, jak jen to bude možné. To vše samozřejmě s vědomím, že kolem nich se zatím každý žení, vdává a má děti.

Druhým projektem je komediální dílko psané Shurem (za pomoci Craiga), který strávil poslední 4 roky prací pro NBC na seriálu Kancl (The Office). Hlavním hrdinou bude playboy, který dříve vymetl každou párty a nyní se musí vypořádat se svou novou rolí rodinného muže, přičemž jeho exmanželka žije hned vedle.

Sám Ferguson je podle našeho názor dobrou zárukou kvalitního a neotřelého humoru. Jak myslíte, že oba projekty dopadnou? Dostanou oba zelenou?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

E Š
před 263 týdny
Craig je pre mňa zárukou :)
Delltar
před 263 týdny
Craig je podle mě zárukou úspěchu, doufám, že se alespoň jeden seriál povede...
ševča
před 262 týdny
jeho talk show je nejvtipnější, takže jo.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY