Facebook Twitter E-mail
29. dubna 2014

Craig Ferguson končí v jeho Late Late Show!

Jeden z nejznámějších moderátorů amerických talkshow, Craig Ferguson, ve svém pořadu končí. Se svou Late Late Show dělal na CBS společnost show Davida Lettermana téměř deset let (oba hity jdou v noci po sobě). Necelý měsíc po oznámení Lettermana, jehož nahradí další známá osobnost amerických talkshow Stephen Colbert, že příští rok hodlá odejít „na odpočinek“, tak přichází pro fanoušky poměrně šokující oznámení. Ferguson v pondělním vydání svého pořadu v prohlášení k divákům uvedl, že dodrží svou smlouvu, která vyprší v prosinci letošního roku a novou již neuzavře.

Ve svém oznámení pak s nadsázkou a humorem sobě vlastním doplnil: "CBS a já se nerozvádíme, pouze se rozcházíme. Budeme spolu dál trávit svátky a společně pečovat o našeho falešného koně a robotickou kostru (Geoff), které samozřejmě velmi milujeme.”

Pro zasvěcené jeho rozhodnutí příliš překvapivé nebylo. Původně se počítalo s tím, že až Letterman skončí, nahradí jej v Late Show právě Ferguson. Ve chvíli, kdy CBS oznámila, že hledá jiného kandidáta, tak bylo spíše jen otázkou času, kdy Ferguson zareaguje.


Pokud Craiga Fergusona neznáte, rozhodně to napravte. Na serveru Videačesky najdete mnoho přeložených skečů a částí epizod jeho show. Pokud již jste fanoušky báječného humoru Craiga Fergusona, co na jeho oznámení říkáte?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Popopki
před 186 týdny
Odchod je jeho vlastní volba a sám v pondělní show říkal, že nechtěl...
gnew
před 186 týdny
Prosím vás "se svou" nebo ještě by se dalo říct "ve své"....
Tulrika
před 186 týdny
Nee, neberte mi Craiga. Doufám, že půjde jinam a vezme sebou koně i kostru...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY