Diskuze k článku Novinka pod lupou: Away (Netflix)
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
4. 9. 2020 / 17:54:21 (před 3 roky)
off

Díky za tip, ano, je to už celé k disposici. Jen aby zase seriál neutnuli po S01.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
Longsword
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
4. 9. 2020 / 18:12:10 (před 3 roky)
off

Mám trochu špatný pocit z toho, že hodně podobný námět má i nový film Proxima s Evou Green a ta je taky prý v té roli neskutečná.
Ani jedno jsem neviděl, takže ,alespoň prozatím, nemůžu srovnávat. A ne vždy, když dva dělají totéž to taky totéž je.

avatar uživatele
petrSF
Uživatel od první verze | Cool level: 50 | František 'Ozzák' Pacovský
4. 9. 2020 / 21:13:43 (před 3 roky)
on
Longsword napsal(a):

Mám trochu špatný pocit z toho, že hodně podobný námět má i nový film Proxima s Evou Green a ta je taky prý v té roli neskutečná.
Ani jedno jsem neviděl, takže ,alespoň prozatím, nemůžu srovnávat. A ne vždy, když dva dělají totéž to taky totéž je.

Proxima se odehrává celá na Zemi a je to dost nuda resp. umělecký film, tohle vypadá o dost koukatelněji :)

EDIT: Dokoukáno celé a paradoxně kvůli scénám z vesmíru, v nichž vršili jeden vědecký nesmysl za druhým, je to nakonec ještě horší než Proxima. Jakožto vztahovka to jakžtakž funguje, ale taky to má mouchy, takže za mě jen 50% a případné pokračování nepotřebuju.

Editováno: 1x | Naposledy: 5. 9. 2020 / 23:28:20
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
8. 3. 2021 / 14:24:20 (před 3 roky)
off

Dokoukáno. Tento seriál mi sednul parádně, bavila jsem se u něj od začátku do konce. A zrovna u něj bych si dokázala představit ještě spoustu sérií, protože první řada byla jen taková rozehřívačka. Líbilo se mi to víc než Mars, kde byl příběh prolínán dokumentem. Tady na tu čistou fikci bych ráda koukala dál a sledovala, jaký život na Marsu je a jak se jim tam pomaličku daří budovat nějakou kolonii. Škoda.

Závěr:
Jedna kapitola uzavřená, ale prostor pro pokračování by tu určitě byl. Posádce se podaří úspěšně přistát na Marsu, pošlou do Nasy první společnou fotografii. Na Zemi jejich rodiny s napětím očekávají zprávy a jakmile dostanou potvrzení o úspěšném přistání, všichni se rozbrečí radostí.