25. 12. 2020

Seriály, se kterými se loučíme v roce 2020

Seriály, se kterými se loučíme v roce 2020

Konec roku je za rohem a řekněme, že na rok 2020 jen málokdo bude vzpomínat v dobrém. I přesto se však pojďme ještě jednou ohlédnout za uplynulými dvanácti měsíci a připomenout si, které seriály se s námi nadobro rozloučily. I když… v dnešní době je u mnohých pouze otázkou času, než se nám v nějaké formě zase vrátí, takže nemusíme až tolik smutnit.

Rok 2020 nepřál novinkám, ale tak to obecně bývá vždy – jen máloco se uchytí a získá prodloužení, většina seriálů skončí po první řadě nebo je od začátku koncipovaná jako minisérie, takže fanoušci s pokračováním ani nepočítají.

Dnešní fotočlánek jsem rozdělila na tři velké oddíly. V první části najdete seriály, které letos odvysílaly závěrečnou epizodu, ať už kvůli tomu, že je stanice zrušily, nebo u nich byl konec oznámený dopředu. Druhou kategorii tvoří minisérie, jež se představily v letošním roce, od začátku se však vědělo (nebo spíše předpokládalo), že druhá série nevznikne. Poslední kategorii pak tvoří seriály, které se v roce 2020 již nevysílaly, nicméně až letos jsme se dozvěděli, že se s novými díly již nevrátí. Jelikož jsme je nezmiňovali v minulých ročnících tohoto článku, zaslouží si zmínku alespoň dnes.

Po prohlédnutí článku nám nezapomeňte napsat svou osobní statistiku. Kolik z nich jste sledovali? Kdo vám bude nejvíce chybět? A u koho si naopak myslíte, že zrušení přišlo v pravý čas, nebo dokonce až příliš pozdě?

Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře15zobraz všech 15 příspěvků
Arkantos

Arkantos

Tak v prvej skupine mám 14 serialov. Tam najviac mrzí Hawaii, Shield, Altered Carbon, Homeland,...
před 8 týdny
Kyra01

Kyra01

Zrušili mi 19 seriálov, pričom niektoré nemám ešte dopozerané. Najviac ma mrzí zrušenie The order, Impulse,...
před 8 týdny
chisko6

chisko6

13 Reasons Why jsem si užila a myslím, že to zakončili velmi úctyhodně. I když byl seriál skvělý, rozebíral...
před 7 týdny
Další články k tématu