Plakát

Huangovi v Americe

(Fresh Off the Boat)

Jsou devadesátá léta a dvanáctiletý Eddie, který nade vše miluje hip hop, se právě přestěhoval se svou rodinou z Washingtonu do Orlanda. Zde je to pro ně velký kulturní šok. Orlando nemá svou čínskou čtvrť, pokud tedy nepočítáte dům Huangů. Oblíbené děti na základní škole jsou ohromeny... [více]

2015–2020 | USA | 22 minut | ABC | Komedie / Sitcom / Rodinný | 116 epizod | status: ukončeno v roce 2020
Poslední odvysílaná v ČR

2×24 – Bring the Pain

(premiéra 11. 1. 2017 – před 5 lety)
závěr série
Poslední odvysílaná

6×15 – Commencement

(premiéra 21. 2. 2020 – před 23 měsíci)
závěr seriálu

Huangovi v Americe – O čem to je

Jsou devadesátá léta a dvanáctiletý Eddie, který nade vše miluje hip hop, se právě přestěhoval se svou rodinou z Washingtonu do Orlanda. Zde je to pro ně velký kulturní šok. Orlando nemá svou čínskou čtvrť, pokud tedy nepočítáte dům Huangů.

Oblíbené děti na základní škole jsou ohromeny Eddieho láskou k hip hopu. Přesto ho vyhodí od svého stolu, když Eddie vytáhne svůj tradiční čínský oběd. Skoro stejně zlé je to i pro jeho matku Jessicu, která nikdy předtím neviděla vnitřek tradičního amerického hypermarketu.

Táta Louis je úplným opakem. Miluje vše americké a hrdě se hlásí ke svému patriotismu. Je odhodlaný přivést do svého podniku více zákazníků a uspět se svou restaurací. Bábi Huang si žije ve svém vlastním světě. Miluje, když může sledovat teleshopping v ruce se svou novou kreditkou. I když neumí anglicky, velmi si oblíbí Joan Rivers.

Eddie se musí starat o svého devítiletého bratra Garyho, mazánka rodiny. Gary vždy využije příležitosti, aby své bratry napráskal. Dalším sourozencem je jedenáctiletý Freddy, kterému se daří nejlépe. Hned první den ve škole si našel přítelkyni, zatímco Eddie byl hned poslán na kobereček k řediteli, protože se porval se spolužákem.

Trailer
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

ABC

Délka

22 minut

Žánr

Komedie
Sitcom
Rodinný

Země původu

USA

Roky vysílání

2015–2020

První vysílání

4. února 2015

Ukončení seriálu

21. února 2020

Dabing

ANO – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránky
Wikipedia (anglická)