26. 1. 2021

Bay Yanlış aneb Recept na lásku bude zdarma na iPrima

Bay Yanlış aneb Recept na lásku bude zdarma na iPrima

Již od 1. února nabídne iPrima v exkluzivní premiéře turecký seriálový hit Bay Yanlış pod českým názvem Recept na lásku. Každý všední den tak diváci na stránce najdou jednu novou epizodu tohoto celosvětového hitu ke zhlédnutí zdarma. Pro nedočkavé budou další díly seriálu, který v hlavní roli opět představí miláčka ženského publika Cana Yamana, dostupné v placené předpremiéře.

Recept na lásku je turecký romantický seriál, který navazuje na úspěchy Erkenci Kus (Zasněná láska) a Dolunay (Příchuť lásky). Stejně jako v obou jmenovaných seriálech, i v novince ztvárnil hlavní roli opět Can Yaman, kterého si v průběhu posledních šesti let zamilovaly miliony divaček po celém světě. Po jeho boku se pak objeví Ozge Gurel, se kterou tvořil pár už v Příchuti lásky. Online premiéra seriálu nabídne postupně všech 48 epizod, z nichž od 1. února bude každý všední den na stránce iPrima.cz nová epizoda ke zhlédnutí zdarma, dostupná pro všechny registrované uživatele. Pro nedočkavé diváky a divačky bude připravena i možnost zakoupení dalších dílů seriálu v exkluzivní předpremiéře, a to jak na iPrimě, tak ve stejnojmenné mobilní aplikaci i prostřednic­tvím HbbTV.

Seriálová novinka přinese příběh bohatého majitele restaurace Özgüra, kterému se sice daří ve všech ohledech skvěle, ale na lásku nevěří. Jeho nová sousedka Ezgi by naopak po nedávném vztahovém karambolu ráda konečně našla pravou lásku a šťastně se vdala. Série náhodných setkání obou hrdinů pak vyústí v praktickou dohodu: on ji naučí, jak získat muže, který se jí líbí. Ona ho na oplátku doprovodí na svatbu jeho sestry a bude předstírat, že jsou pár. Jenže i tahle zdánlivě jednoduchá dohoda se pro oba pěkně zamotá.

Přehled dostupných dílů v prvních čtrnácti dnech vysílání

Datum Díly zdarma Díly v placené předpremiéře

Datum Díly zdarma Díly v placené předpremiéře
1. února 1. díl 2.–5. díl
2. února 2. díl 3.–6. díl
3. února 3. díl 4.–7. díl
4. února 4. díl 5.–8. díl
5. února 5. díl 6.–16. díl
8. února 6. díl 7.–17. díl
9. února 7. díl 8.–18. díl
10. února 8. díl 9.–19. díl
11. února 9. díl 10.–20. díl
12. února 10. díl 11.–21. díl

(zdroj: TZ)

Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře17zobraz všech 17 příspěvků
Pandora Rosalez

Pandora Rosalez

Viděla jsem celý seriál už v originále s titulky... a jako některé díly byli super, jiné slabší....
před 4 týdny
janulam11

janulam11

Turecké (ani jiné) seriály taky nesoudím podle země původu, včera jsem začala sledovat 50m2 a docela se...
před 4 týdny
fefina

fefina

tak jako k žehlení se to zkousnout dá :D
před 11 dny
Další články k tématu