Facebook Twitter E-mail
20. ledna 2013

Tvůrce Leverage je zpátky u TNT

Jen několik dní poté, co stanice TNT po pěti letech zrušila svůj seriál Leverage (Dokonalý podraz), se jeho tvůrce Dean Devlin ke stanici vrací s novým hodinovým projektem.

TNT si objednalo pilot k zatím nepojmenovanému dramatu, ve kterém hlavní roli ztvární Geena Davis.

Projekt je inspirovaný skutečným příběhem lovkyně odměn, Mackenzie Green. Oscarová vítězka Davis si v něm zahraje pravidly nespoutanou ženu a lovkyni odměn, jejíž vyčnívající osobnost a neobvyklé taktiky jsou pro ni v tomto nepředvídatelném povolání velkou výhodou.

Devlin bude také režírovat a v rámci své nezávislé společnosti Electric Entertainment i produkovat. Scénáře se ujal Scott Prendergast a scénáristka z Leverage, Amy Berg, která bude i showrunnerkou potenciálního seriálu.

Kromě Leverage Davis pracoval jako výkonný producent u původní filmové trilogie Librarian, která taktéž běžela na TNT.

Tento projekt je druhou pilotovou objednávkou stanice, která si před pár dny vyžádala první epizodu také k Murder in the First (psali jsme zde). Kromě toho TNT objednalo na léto celou sérii dramatu King and Maxwell (více zde).

Pokud vás příběh o lovkyni odměn zajímá, zde je krátké video o Mackenzie.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 252 týdny
Zní to docela zajímavě...
amelia.cz
před 252 týdny
Zní to velice zajímavě.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY