Facebook Twitter E-mail
16. června 2012

Adam Baldwin v Leverage!

Jen pár dní poté, co jsme se dozvěděli o účinkování Yvonne Strahovski v sedmé sérii Dextera, tu máme zprávu o dalším herci z Chucka – John Casey aneb tedy herec Adam Baldwin si zahostuje v páté řadě seriálu Leverage (Dokonalý podraz)!

Baldwin si stejně jako v Chuckovi zahraje plukovníka – jeho potenciálně se vracející se postava bude bývalý ranger plk. Michael Vance, který nyní vede vládní protiteroristické jednotky. Vance se však díky jeho neortodoxní metodě při náboru nových lidí – a dokonce civilistů – pro své týmy dostane do hledáčku šéfům zpravodajských služeb. Zní jako typ člověka, který byl si mohl Natea a spol. najmout pro pomoc, co myslíte?

Pátá řada Leverage nám tedy nabídne znovushledání Adama s jeho bývalým kolegou z Angela Christianem Kanem, který v Podrazu hraje Eliota Spencera. Adam Baldwin ale není neznámý ani pro ostatní členy tvůrčího týmu Leverage – na začátku 80. let minulého století hrál ve filmu Ordinary people (Obyčejní lidé), za který Timothy Hutton (Nathan Ford v Leverage) získal Oscara. Baldwin má také dlouhodobý pracovní vztah s výkonným producentem Leverage Deanem Devlinem. Oba účinkovali ve filmu My Bodyguard a Baldwin měl role ve filmech Den nezávislosti a Patriot, které Devlin produkoval.

Všichni seriáloví fanoušci určitě vědí, kde Adam Baldwin ještě hrál, raději to tu však ale připomenu – kromě výše zmíněného Chucka ztvárnil jednu z hlavních postav v legendárním vesmírném westernu Firefly. Naposled jsme jej mohli vidět spolu se svým Firefly kolegou Nathanem Fillionem ve čtvrté sérii seriálu Castle.

Pátá série Leverage má premiéru v neděli 15. července na stanici TNT. Baldwinova epizoda pojmenovaná „The Rundown Job“ je naplánována někdy na podzim.

Těšíte se na Adama? A také vám stejně jako mně tato role přijde podobná Caseymu z Chucka? Komentáře jsou vám opět otevřeny! :-)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Furiant
před 274 týdny
No, já právě prvně uslyšel jeho hlas, protože po Firefly a Chuckovi ho mám...
zipacna
před 274 týdny
Ta kraťoučká scénka s Baldwinem v 501 byla docela pěkná a vtipná....
Heimdal
před 274 týdny
NO tak na další díly už se moc těším a s Adamem to bude něco.. zaválel...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY