Facebook Twitter E-mail
12. června 2012

Yvonne Strahovski v Dexterovi!

Agentka Sarah Walker aneb herečka Yvonne Strahovski byla z Burbanku převelena do Miami! Všemi milovaná Yvonne se totiž objeví v sedmé sérii Dextera.

Aby těch radostných zpráv nebylo málo, neobjeví se jen v jedné epizodě, ale vydrží tam epizod několik. Pravděpodobně své hostování neprotáhne na celou řadu, ale i tak to jsou dobré zprávy, nemyslíte?

„Sarah“ si zahraje ženu jménem Hannah McKay. Ta je popisována jako silná a nezávislá žena, avšak s nějakou minulostí, se kterou vnitřně bojuje a chce ji hodit za hlavu. Miamská policie ji požádá o pomoc s vyšetřováním některých starých případů. A samozřejmě bude spolupracovat i s Dexterem. Ten se ale postupně začne sám sebe ptát, zda Hannah něco neskrývá…

Yvonne se tak přidává k již dříve ohlášeným hercům (Jason Gedrick, Ray Stevenson a Katia Winter) v sedmé sérii, která začíná na stanici Showtime 30. září.

Tak co na dnešní bleskovku říkáte? Jak myslíte, že Hannah skončí? A přáli byste si Yvonne vidět v další sezóně i v jiném seriálu? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích!

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Hurvi
před 283 týdny
Teda ja ti neviem, ale z mojich filmových/seriálových skúseností sú toto...
_Andy_
před 283 týdny
Super, konečně zase uvidíme Yvonne ;)
Heimdal
před 280 týdny
No tak na to se těším ... ale už ten Dexter není to co to bylo myslím že po 5...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY