Facebook Twitter E-mail
15. února 2013

Starz vyvíjí baletní drama

Stanice Starz chce rozšířit své obzory a tak po historické linii (Spartacus, jeho chystanému spin-offu s Caesarem a Magic City) přechází k jiným žánrům.

Prvním z nich je oblast tance, konkrétně baletu. Stanice oznámila, že má ve vývoji nový originální dramatický seriál od výkonných producentů seriálu Breaking Bad (Perníkový táta), Moiry Walley-Beckett a Lawrence Bendera.

Zatím nepojmenované drama ukazuje mladou baletku Claire, která má za sebou velmi problémovou minulost. Nyní se však dostala do prestižního baletního souboru v New Yorku. Temný a drsný seriál si dává za cíl bez přikrášlování prozkoumat dysfunkční zákulisí baletního světa.

Beckett a Bender budou ve spolupráci se Starz Entertainment také výkonně produkovat. Přidá se k nim také Kevin Brown (Roswell). Brown i Beckett jsou se světem baletu svázáni. Ten je vlastně přivedl dohromady. Oba jsou bývalí tanečníci. Brownova rodina má balet v krvi, což dokazuje také film The Turning Point, kde členové byli základem osazenstva.


Máte rádi svět tance? Dáte tanečnímu seriálu šanci? Nebo se po zklamání s Bunheads ohlížíte spíše jiným žánrovým směrem?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MNTB
před 248 týdny
podle toho popisku mi to dost připomnělo black swan. a to by teda nebylo vůbec...
an.dufkova
před 210 týdny
před chvílí jsem náhodou narazila na informaci o chystaném seriálu -...
ragelly
před 210 týdny
Projekt zatím stále nemá název. Google mi našel, že začátkem října probíhaly...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY