Diskuze k článku Svět pilotů: CW finišuje
avatar uživatele
Asari
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
5. 2. 2013 / 17:05:24 (před 11 roky)
off

Ani jeden seriál mě moc nezaujal.. Každopádně jsem zvědavá na spin-off Vampire Diaries.

avatar uživatele
corine
Dlouholetý uživatel | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
5. 2. 2013 / 17:45:13 (před 11 roky)
off

Mě zaujal Blink. Něco takovýho může být buď hodně kvalitní, anebo naprostá pitomost. Z The Tomorrow People mám trochu strach, jak to bude vypadat, hlavně ty zlé síly.

Já už tu nejsem!
avatar uživatele
RRR
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
5. 2. 2013 / 18:28:21 (před 11 roky)
off

Z tych 8 pilotov CW ma najviac zaujalo The Originals... ale dufam že čoskoro oznamia Claire Holt, keď už je to o originals, tak nech tam su aspoň 3 :D

Tmorrow People vyzera tiež zaujimavo

A potom ešte The Selection môže byť dobre, ale taktiež to môže byť uplna blbosť :D

avatar uživatele
yinloveyang
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
5. 2. 2013 / 22:07:28 (před 11 roky)
off

Pane jo, jak je možné, že jsem nevěděla, že CW vysílá jen pět dnů v týdnu, to jako fakt. To není ani u nás, co vím. To jako nevysílají a mají černou obrazovku nebo co?

the x-files - your old/my new obsession because we believe in the truth and it's out there
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
5. 2. 2013 / 23:34:46 (před 11 roky)
off
yinloveyang napsal(a):

Pane jo, jak je možné, že jsem nevěděla, že CW vysílá jen pět dnů v týdnu, to jako fakt. To není ani u nás, co vím. To jako nevysílají a mají černou obrazovku nebo co?

Bylo to myšleno tak, že primetime vysílání (seriály v hlavním vysílacím čase od osmi večer) je 5x v týdnu - všechny CW seriály jedou Po-Pá. Ve zbytku času a přes den je asi nějaké místní vysílání a opáčka epizod.

avatar uživatele
Puoskari
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
6. 2. 2013 / 10:18:52 (před 11 roky)
off

Tak The Tomorrow People tu už niekoľko krát niečo poodbné bolo. Ak by bolo dobré spracovanie, tak prečo nie? Ale nič originálne v popise nevidím...
Za to Blink ma celkom oslovil, síce neohúril ale určite si to zo zvedavosti pozriem. :)

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
10. 2. 2013 / 18:02:46 (před 11 roky)
off

začínám si říkat... hlavně nic od plecky.