Facebook Twitter E-mail
9. února 2013

Kdo se objeví v potenciálním spin-offu NCIS: Los Angeles?

Možná víte, že se pro stanici CBS chystá potenciální spin-off NCIS: Los Angeles. Jak jsme již psali v tomto článku, půjde o skupinku pojízdného týmu, který spolu žije a pracuje po celých Spojených státech, kdy jimi projíždí a řeší kriminální případy.

Poprvé by se tento tým měl ukázat v jarní epizodě Námořní vyšetřovací služby Los Angeles nazvané „Red“. Tato epizoda bude vlastně tzv. backdoor pilot stejně jako dvojdíl v šesté sérii klasické NCIS, v němž byl představen LA tým. Pojmenování této epizody možná značí název spin-offu – NCIS: Red. Tento díl se začíná natáčet již toto pondělí. A my se v tomto článku podíváme na to, kdo byl obsazen do hlavních rolí…

Analytika týmu, Roye Quaida, ztvární herec John Corbett. Roy je bývalý speciální agent NCIS, který byl nucen odejít z aktivní služby a nyní pracuje jako analytik. I když už není aktivní agent, je to nejzkušenější vyšetřovatel, jenž je v Red týmu.

John Corbett se narodil 9. května 1962 v americkém Wheelingu. Za sebou má pár desítek filmových rolí a i nějaké seriálové – například Sex ve městě, United States of Tara, Návštěvník (The Visitor) či Zapadákov (Northern Exposure).

Jedním z členů Red týmu bude i speciální agentka Claire v podání Gillian Alexy. Claire je vzdělaná a krásná agentka, která má vystudována práva na Harvardu a také magisterský titul v oboru Mezinárodní politika. Plynule mluví několika jazyky a byla nejlepší ve své třídě v Quanticu. Trénovala s Navy SEALS a miluje všechno vojenské.

Gillian se narodila v Austrálii 13. března 1986. Proslavila ji zejména role v australském seriálu McLeodovy dcery, účinkovala ale i v několika amerických seriálech – Damages, Unforgettable, Blue Bloods či Nurse Jackie.

Herec Scott Grimes byl obsazen jako Dave, velmi schopný agent, jenž má doslova a do písmene oči na stopy a nos na rozpoznání lží. Dave tak bude forenzní specialista Red týmu.

Grimese možná znáte jako hlas Stevea Smithe v animovaném American Dad. A možná si jej pamatujete i jako Malarkeyho v desetidílném Bratrstvu neohrožených či jako dr. Archie Morrise v Pohotovosti. Zajímavostí je, že se objevil i v jedné epizodě osmé série klasické NCIS. Jak ale vidíme, svoji roli detektiva Dannyho Price si nezopakuje. Scott Grimes se narodil 9. července 1971 v Lowellu v americkém státě Massachusetts.

A co by to bylo za kriminálku bez počítačového experta… toho si vystřihne Edwin Hodge. Jeho postava, speciální agent Kai, bude transportní koordinátor z jižní centrály pobočky NCIS v Los Angeles. Byl vychován svoji babičkou.

Hodge má za sebou několik seriálových rolí, např. v seriálech Rizzoli & Isles, Sběratelé kostí, Mentalista, Mental (Doktor Mozek), Hrdinové, Leverage, One Tree Hill, Cougar Town, či také v původní NCIS. Jeho datum narození je 26. ledna 1985.

V potenciálním spin-offu se bude objevovat i zástupce ředitele NCIS, Owen Granger, kterého ztvárňuje Miguel Ferrer. Ten kromě hlavní role v tomto spin-offu povýší od příští sezóny i na hlavní postavu v NCIS: Los Angeles. Bude tak hrát v obou seriálech.

Edit (21:35): Před chvílí se objevila informace o obsazení hlavní ženské role NCIS: Red – speciální agentku Parisovou si zahraje Kim Raver. Parisová bude velmi chytrá a vtipná vůdkyně Red týmu. Má titul z forenzních věd, golfový míček odpálí do vzdálenosti 300 yardů a své IQ využívá na 98 %.

Kim Raver se narodila 15. března 1969 v New Yorku. Má za sebou několik hlavních seriálových rolí – účinkovala v seriálech 24 hodin, Džungle rtěnek, Chirurgové, Třetí hlídka, Trinity, Devět rukojmí.


Zaujal vás námět spin-offu? Budete se dívat, pokud bude spin-off vybrán pro seriál? A co říkáte na vybrané herce? Podělte se s námi o svoje názory v komentářích! :-)

Zdroje: HollywoodRepor­ter.com (1), HollywoodRepor­ter.com (2), Deadline.com

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Furiant
před 246 týdny
Jop, přesně, v tom včerejším díle NCIS:LA byla skvělá... těším se na...
misyrka
před 246 týdny
Sakra, já jsem trochu pozadu. Musim to dohnat, abych viděla, jak to...
amelia.cz
před 245 týdny
Právě jsem dokoukala, a musím říct možná jsem byla až moc skeptická, myslím že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY