Diskuze k článku Léto 2013: Vítězové a poražení
avatar uživatele
Sarka Schmidtova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
10. 9. 2013 / 14:33:23 (před 10 roky)
off

Jsem taky seriálový maniak, ale baví mě jen thrillery a sci-fi a detektivky... Siberia mě vyloženě zklamala, ale není to námětem, chyba je někde jinde, jak je možné, že LOST fungovalo (v prvních řadách, pak se taky zkazilo...)a Siberia ne? Jednak je tam od začátku moc postav, ve kterých se nikdo nevyzná, za druhé se NĚCO STANE MOC POZDĚ, nápady jsou nedotažené... Kam například zmizela ta díra po meteoritu, co byla na konci dílu 5? To, co mají lidi na sobě, je nesmyslné, určitě by na Sibiř nejela holka v sukýnce, je to nerealistické, kameramani by asi už netočili tak, jak točí... Ale ještě pořád se natolik na další díl těším, že na něj koukám v originále...
Pokud jde o Under the Dome, vyloženě čekám, kdy mě přestane bavit, ale zatím funguje... i když dorůstající mládež není moje parketa.
Zkoukla jsem i Crossing Lines, které opět trpělo divnou nemocí - místo, aby v každém dílu byl jeden jasný případ (viz. např. CSI), tak do toho začali zaplétat Dimitrije a jiné nesmysly a totálně ho tím zničili... Zklamal mě. Podobně nepřehledný je i The Bridge....
Takže se těším na Revolution, který je sice taky natažený jako kšandy, ale aspoň přehledný! A samozřejmě na Castle! Ale to už je jiná kapitola...

avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
10. 9. 2013 / 15:00:22 (před 10 roky)
off
Sarka Schmidtova napsal(a):

Jsem taky seriálový maniak, ale baví mě jen thrillery a sci-fi a detektivky... Siberia mě vyloženě zklamala, ale není to námětem, chyba je někde jinde, jak je možné, že LOST fungovalo (v prvních řadách, pak se taky zkazilo...)a Siberia ne? Jednak je tam od začátku moc postav, ve kterých se nikdo nevyzná, za druhé se NĚCO STANE MOC POZDĚ, nápady jsou nedotažené... Kam například zmizela ta díra po meteoritu, co byla na konci dílu 5? To, co mají lidi na sobě, je nesmyslné, určitě by na Sibiř nejela holka v sukýnce, je to nerealistické, kameramani by asi už netočili tak, jak točí... Ale ještě pořád se natolik na další díl těším, že na něj koukám v originále...

mně se Siberia líbí taková, jakou ji natočili, něco podobného jsem čekala. No, moc postav, stejně, Tommyho hned zabijou a ti dva odejdou, takže jich zůstává jenom 13 a ti postupně taky odchází. Mně se to postupné odhalování děje líbilo, sice jsme na to museli čekat až tak od 3., 4. dílu ale nemrskli tam hned žádnou velkou bombu. A strašně se mi líbilo, jak na přítomnost Esther skoro všichni dojeli, je to strašná mrcha :D

Edit: jo a vždyť jim přece na začátku sebrali zavazadla, tak se asi potom chtěla převlíknout :D


Podle mě patří Siberia mezi oboje, ale rozhodně ne k naprostým poraženým. Vždyť těch pár miliónů lidí, co se kouká, jsou nadšení, seriál má zarytější fandy než třeba Under the Dome. Myslím, že to po první řadě skončí, ale NBC je schopná to obnovit.

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
Editováno: 1x | Naposledy: 10. 9. 2013 / 15:02:20
avatar uživatele
kutikk
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
10. 9. 2013 / 15:07:16 (před 10 roky)
off

A co Mistresses a Devious Maids? :)

avatar uživatele
jukab
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
10. 9. 2013 / 20:01:27 (před 10 roky)
off

Siberia u mě z letních věcí vítězí na plné čáře, neměl jsem žádná očekávání a dostal jsem bombu, u Under the Dome jsem asi u pátého dílu a zatím mě taky baví.

avatar uživatele
Mik
Uživatel od první verze | Cool level: 57 | admirál William Adama
10. 9. 2013 / 22:44:32 (před 10 roky)
off

Není to náhodou Sharknado místo Sharkand?
Jinak UtD docela slabota proti knížce, ale sleduju dál.
Orange perfektní a čekám na druhou sérku.
Get out průměr, Siberia ze začátku docela dost trapný, ale teď v cca posledních dvou třech dílech mazec i když nemusím tu skupinu, co zůstala v táboře, tam hned dvě postavy nesnesu. Jsem zvědav jak to zakončí a snad nám zodpoví kupu otázek co tam vyvstalo.
Whodunnit bylo perfektní a dost jsem se nasmál, pro mě jedna z nejlepších soutěží za posledních několik let.

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
10. 9. 2013 / 23:33:50 (před 10 roky)
off
Mik napsal(a):

Není to náhodou Sharknado místo Sharkand?

Jasně, překlep :) Díky

avatar uživatele
Idrial
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
10. 9. 2013 / 23:59:48 (před 10 roky)
off

UtD mě velmi baví, byla jsem velmi ráda, že jsem si mohla v letní nabídce najít taky nějakou novinku akorát pro mě

Není člověk, který by se zavděčil všem, takže mě za mé názory nekamenujte ;-)
avatar uživatele
Maarti
Uživatel od první verze | Cool level: 17 | Jaime Lannister
12. 9. 2013 / 20:56:49 (před 10 roky)
off

K Under the Dome jsem se ještě nedostala, ale blížím se k tomu :D
Crossing Lines prodlouží mám dojem a Mistresses snad taky, ne?
Nic jiného jsem vlastně přes léto nesledovala

avatar uživatele
Lelouch
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
14. 9. 2013 / 23:52:22 (před 10 roky)
off

Od Under the Dome som nejako upustila, az tak ma to nebavilo, no Breaking Bad je genialne

Kdepak asi soudruzi z NDR udělali chybu?
avatar uživatele
Jozef Krsak
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
24. 9. 2013 / 14:35:58 (před 10 roky)
off

Ray Donovan
Po pozreti 1. serie - dajme tomu ze taky slabsi vitaz... :)

Suits
Vitaz

True Blood
Vitaz