Facebook Twitter E-mail
9. srpna 2013

Homeland 2.0 přichází!

29. září 2013. Datum, na které se těší miliony seriálových fanoušků po celém světě. Právě tuto neděli se na obrazovky vrátí dlouho očekávaná třetí série dramatu Homeland (Ve jménu vlasti). O třetí sérii už pár informací padlo. Víme, kdo bude hostovat, víme, jak to bude s Brodym.

Nyní přichází nová informace, kterou vypustil prezident společnosti Fox 21, Bert Salke. Ten potvrdil, že třetí řada seriálu předvede něco trošku jiného, než na co jsme byli zvyklí v uplynulých dvou letech.

„Naši výzvou nyní je přetransformovat Homeland na verzi 2.0,“ lákal na nové epizody v jednom z rozhovorů. „Co se týče postav, čekají nás mnohem větší osobnostní vývoje, než na které jsme byli dosud zvyklí. Letos jsem četl ty nejlepší scénáře vůbec. Nejlepší, jaké jsem kdy měl možnost vidět. Rozhodně splňují námi nasazenou laťku.“

Podle jeho slov nás letos čeká velmi emotivní seriál. 2.0 znamená, že se představí nové postavy. Kromě toho velkým vývojem prošli také Saul (Mandy Patinin) a Quinn (Rupert Friend). Na rozdíl od minulé série se navíc fanoušci můžou těšit na nějaké konkrétní odpovědi a rozvoj, o kterém nikdo zatím nepřemýšlí, který je osobní a úžasný.

Stanice Showtime před pár minutami vypustila oficiální trailer ke třetí sérii, který vám zde přinášíme:


Jak se vám Homeland líbí? Těšíte se na třetí řadu? Jste zvědaví, jaké změny nás čekají?

(Zdroj: zap2it a Deadline)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Boučis
hodně dávno
Nemůžu říci nic jiného než PARÁDA ! Už je září ? ;-)
pRo.lama
hodně dávno
Tak to som na to veľmi zvedavý čo ukážu v 3. sérii. Trailer vyzeral veľmi...
Em.
hodně dávno
Naskočila mi až husí kůže, nemůžu se dočkat

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY