Facebook Twitter E-mail
23. května 2013

Homeland: Známe hostující herce ve třetí sérii!

Včera večer vydala americká kabelová stanice Showtime tiskovou zprávu k seriálu Homeland, v níž jsme se dozvěděli jména hostujících hvězd, které se v nadcházející třetí sérii tohoto úspěšného a cenami ověnčeného seriálu objeví. A my si tyto informace samozřejmě nemohli nechat pro sebe… :-)

Třetí série naváže tam, kde předchozí řada skončila – tedy bezprostředně po strašlivém teroristickém útoku, při němž byla zdecimována americká zpravodajská služba. Začne velký hon na nejhledanějšího teroristu na světě – Nicholase Brodyho (Damian Lewis). Když se Carrie (Claire Danes) a Saul (Mandy Patinkin) snaží poprat se svými zničenými profesními a osobními životy, jsou vtaženi do politické a mediální bouře kolem teroristického útoku a následného hledání Brodyho…

Seriál se na obrazovky Showtime vrátí v neděli 29. září. Po něm bude následovat premiéra nového seriálu Masters of Sex. A tady už máme ty slibené herce a herečky:

  • David Aaron Baker (Law & Order, The Following) se objeví jako jako dr. Harlan, což bude psycholog, jenž se pravděpodobně setká se Saulem, Carrie a dalšími agenty CIA, kteří přežili teroristický útok.
  • Joanna Merlin (Law & Order: Special Victims Unit) bude hostovat jako „babička Lois“, matka Jessicy Brodyové.
  • Nazanin Boniadi (How I Met Your Mother) bude ve třetí řadě hrát postavu jménem Fara. I přes její mladý vzhled bude Fara zkušená analytička.
  • Amy Morton (Boss) ztvární advokátku Erin Kimball, kterou CIA přiřadí Carrie Mathisonové.
  • Gary Wilmes (Louie) si zahraje dr. Richardsona, psychiatra, jenž bude pomáhat Daně Brodyové, aby se vypořádala s nedávnými událostmi.
  • Sam Underwood (The Last Keepers) ztvární Lea, nového kamaráda Dany. Leo bude mít problémovou minulost.

V důsledku teroristického útoku na americké půdě se prohloubí i vládní vyšetřování. Ti, co budou klást otázky, jsou:

  • Tracy Letts (Prison Break) jako senátor Andrew Lockhart, mocný a autoritativní předseda výboru.
  • Lawrence Clayton (Dreamgirls, The Big C) bude hrát admirála Jima Penningtona, poradce prezidenta pro národní bezpečnost.
  • Pedro Pascal (Graceland) ztvární právního zástupce Davida Portilla, člena Senátního výboru pro zpravodajské služby.

Ve třetí sérii se samozřejmě vrátí i Morena Baccarin, Rupert Friend, F. Murray Abraham, Sarita Choudhury, Jackson Pace a Morgan Saylor. Hostujících herců a hereček bude samozřejmě více, avšak ti výše zmíněni jsou ti nejdůležitější…


Také už se na pokračování Homelandu těšíte stejně jako my? Jste zvědaví, jak to s Brodym dopadne, když je teď tím nejhledanějším teroristou na světě? A která z hostujících hvězd vás zaujala? Dejte nám vědět! :-)

(zdroj: HollywoodRepor­ter.com)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Cominick
před 230 týdny
Tak na třetí řadu se těším! Jsem zvědavá, co Brody, Carrie i Soul budou...
Boučis
před 230 týdny
Psanec Brody ! To bude zajímavé :)
Elža
před 230 týdny
Už se nemůžu třetí řady dočkat! Asi nejvíc se těším na Davida Aarona Bakera a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY