Facebook Twitter E-mail
21. listopadu 2013

New Girl bude slavit narozeniny

New Girl (Nová holka) chystá narozeninovou oslavu pro Jess (Zooey Deschanel)! V epizodě „Birthday“, která zatím nemá stanovené datum premiéry, se při této příležitosti vrátí na obrazovky také staronoví hvězdní hosté. Na oslavu totiž dorazí i Jessiini rodiče, které, jak si možná pamatujete, si již dříve zahrála dvojice Jamie Lee Curtis a Rob Reiner.

Tím ale seznam hostů narozeninové párty nekončí. Ve stejné epizodě by se měl představit i Ben Falcone. Ten ztvární postavu Mikea, trochu povýšeného a pasivně agresivního barmana. Čest setkat se s ním bude mít díky nové práci Cece (Hannah Simone).

Aby toho nebylo málo, tak se má vrátit i Angela Kinsey coby Rose, spolupracovnice Jess. Stejně tak se má představit i Jessica Chaffin v dosud neznámé roli.


Těšíte se na rodinné shledání v New Girl? Myslíte, že to bude stejně povedené, jako když rodiče navštívili Jess poprvé?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

naninka358
před 208 týdny
V pohodě :), jméno je Bertie a v posledním díle SPOILER » si s ní...
Pajky
před 208 týdny
Každopádně i tak díky za odezvu. :)
WhiteSparkle
před 208 týdny
Tak to je paráda, těším se na všechny navrátivší se postavy, Jessiin táta je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY