Facebook Twitter E-mail
30. listopadu 2013

V Parks and Recreation se chystá everwoodské shledání

V seriálu Parks and Recreation se schyluje ke shledání starých známých z Everwoodu. Tuto zprávu vypustil do světa na Twitteru sám Chris Pratt, který hraje v Parks and Recreation Andyho a v Everwoodu si zahrál Brighta Abbotta.

Pratt přiložil i fotografii s hashtagem #BrightandEdna, z čehož jasně vyplývá, že hostem bude Derba Mooney, která v Everwoodu hrála jeho babičku, Ednu Harper. Po ukončení show se objevila jako host například v seriálech Chirurgové, Scandal nebo Mentalista.

Debra Mooney si zahraje Rosie, rodačku z Pawnee. Ta bude chtít uspořádat padesáté výročí svatby s manželem Dougem (Peter Bonerz), který však je z Eageltonu. Při té příležitosti se jí bude snažit Leslie (Amy Poehler) vysvětlit výhody, které jí nabízí právě Pawnee.


Sledujete Parks and Recreation? Nebo jste sledovali Everwood? A co říkáte na shledání?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 203 týdny
sledujem Parks & Recreation a aj keď som nikdy nevidel Everwood, určite som...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY