Facebook Twitter E-mail
5. prosince 2013

Premiérové řady na Syfy. Víme, kdy to začne!

Stanice Syfy začne nový rok pěkně zhurta! Odstartují dva nové seriály Helix a Bitten a vrátí se Being Human a Lost Girl.

Třináctidílný thriller Helix od Ronalda D. Moora (Battlestar Galactica) sleduje tým vědců, kteří se vydali do odlehlého výzkumného zařízení vybaveného nejmodernější technikou, aby vyšetřili vznik možné nákazy. Tým pod vedením Billyho Campbella (4400, The Killing) poprvé uvidí diváci na obrazovkách 10. ledna a hned ve dvouhodinové premiéře.

13. ledna se na Syfy vrátí dvě jeho dramata: čtvrtá série Lost Girl a čtvrtá řada americké verze Being Human. Oba seriály vydrží na obrazovkách třináct epizod.

Následovat bude start nového seriálu Bitten. Jedná se o seriál z kanadské produkce, založený za románech Women of the Otherworld od kanadské spisovatelky Kelley Armstrong. V hlavní roli prvního vlkodlaka ženského pohlaví se můžete těšit na Lauru Vandervoortovou (Smallville, V) coby osamělou vlkodlačici Elenu Michaelsovou. Taktéž se chystá 13 epizod první série tohoto seriálu.


Máte rádi scifi a vlkodlaky? Vyzkoušíte některý z nových seriálů?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kattharinna
před 202 týdny
Takže teď to běží jenom na Showcase?
ragelly
před 202 týdny
Jj, je to podobné, jako třeba v USA jede později Sherlock nebo Downton...
Kattharinna
před 202 týdny
Aha, aha, díky za vysvětlení :) tímto se autorce omlouvám za svou útočnou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY