Facebook Twitter E-mail
16. února 2014

Syfy oznámila datum premiéry poslední řady Warehouse 13

Televizní stanice Syfy oznámila data premiér svých seriálů. Popáté a bohužel již naposledy se nám otevřou brány Skladiště 13 (Warehouse 13). Už dříve jsme se dozvěděli, že nadcházející série bude tou poslední. Její první epizoda se bude vysílat 14. dubna.

Závěrečných šest epizod slibuje pro fanoušky Myky (Joanne Kelly) a Petea (Eddie McClintock) důstojné rozloučení. Podle dřívějších vyjádření se v závěrečných epizodách diváci dočkají velmi dojemného loučení.

Kromě uzavření Skladiště však stanice oznámila také premiéru pro nový pořad. Jedná se o Jim Henson’s Creature Shop Challenge. V podstatě půjde o reality show, kde budou mít soutěžící na starost úkoly týkající se designu, výroby a mechanizace. Premiéra je přichystána na 25. března.

Stanice chystá také vysílání třetí série seriálu Continuum, který pochází z kanadské stanice Showcase. Vysílání prvního dílu je připraveno na 4. dubna, tedy zhruba tři týdny poté, co bude mít premiéru na své domovské stanici.


Těšíte se na uzavření Warehouse 13? Jak to podle vás skončí?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 230 týdny
Tak s tým počítam ak nie tak ma dosť naserú!!! ;)
Tempy
před 230 týdny
Bez H.G. by to snad ani nešlo, ne?! :D Tak už se nám to blíží. :) :(...
Matuush
před 230 týdny
Zruší Fringe, teď Warehouse 13.. na co se mám kurňa dívat?! A nebojte, Jaime...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY