Facebook Twitter E-mail
2. prosince 2013

TWD: Trailer, SARS a datum návratu

Včera večer se s fanoušky na dlouhé dva měsíce rozloučil nadupaným dílem hit The Walking Dead (Živí mrtví). Kdo přežil a nepřežil, to vám tady nebudeme spoilerovat; zaměříme se spíše na to, kdy se vám milovaný seriál opět vrátí na televizní obrazovky.

Jak dlouho tedy musíme čekat? Dva měsíce. Přesněji dva měsíce a týden. Druhá polovina čtvrté série se na televizní obrazovky vrátí 9. února 2014.

Andrew Lincoln popsal zbylé epizody jako „ty nejodvážnější a nejvíce vzrušující díly, o které se tento seriál kdy pokusil“.

Včerejší epizodu si nenechalo ujít 12,1 milionu diváků, z nich 7,7 milionů patřilo do skupiny 18–49 let. Seriál si tak oproti loňskému roku polepšil o 29 procent, nicméně k číslům premiéry čtvrté řady (16,1 milionů / 10,4 milionů) se ani zdaleka nepřiblížil.

Epizoda také kralovala na sociálních sítích, konkrétně na Twitteru. Měření v jednu chvíli zaznamenala téměř 32 000 tweetů za minutu, což představuje 83 procent všech tweetů souvisejících s televizí.

Pokud si chcete maličko zkrátit čekání na druhou polovinu série, namlsejte se alespoň krátkým promo videem:


Jak se vám líbila včerejší epizoda? Jste spokojeni s výsledkem? Těšíte se na zbylé epizody čtvrté série?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kezir
před 206 týdny
SPOILER » S tou Judith jsou teorie, že by ji mohl vzít Tyreese « Viz zde
stonefire
před 206 týdny
SPOILER » Já bych tipoval, že pro Judith se vrátila Beth a má ji u sebe...
Olca
před 206 týdny
Tak já si SPOILER » Carla docela oblíbila, takže jsem ráda, že přežil «,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY