Facebook Twitter E-mail
5. prosince 2013

Misfits: Epická finální epizoda

Pouhý týden nás dělí od uzavření jedné kulturní kapitoly. Netvoří ji žádný jiný seriál, než britské nadpřirozené drama Misfits (Zmetci), které příští středu odvysílá svou poslední epizodu vůbec.

Herec Matt Stokoe, který v Misfits hraje postavu Alexe, se v rozhovoru rozpovídal o této epizodě. Vyjádřil se v tom smyslu, že jde o počin „větší, než by kdokoliv očekával“.

„Aniž by to fanoušci věděli, každá série Misfits postupně razila cestu k tomuto vyvrcholení. Všechno do sebe zapadne. Už od prvního záběru budete moct říct, že něco velkého přichází. Během páté série jsme sem tam nadhodili nápovědu, která vede k tomuto finále. Výsledek bude naprosto geniální.“

Stokoe pěl chválu i nadále, když dodal: „Poslední scéna by se klidně hodila do špičkového bijáku, je prostě tak epická a ambiciózní. Jde o úplně něco jiného, než na co jsou lidé zvyklí. Misfits byl vždy seriál o normálních lidech s pochybnou morálkou a cool schopnostmi. Ale teď to bude spíš otázka, co když tyto lidi povýšíte na úroveň pravých superhrdinů. Dokážou se s tím vyrovnat? Jak říkám, je to větší, než by kdokoliv očekával.“


Sledujete poslední sérii Misfits? Jste zvědaví, jak to všechno skončí?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 206 týdny
To jsem zvědavá, co předvedou. Ale myslím, že to bude stát za to
IrmaVep
před 206 týdny
Já se těším moc a loučit se budu opravdu těžce...
ragelly
před 205 týdny
Tak pro mě to úplně epické nebylo, popravdě nevím, co si o tom mám myslet....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY