Facebook Twitter E-mail
12. prosince 2013

Orphan Black: Klub klonů přivítá Kravaťáka

Herec Patrick J. Adams (Suits) je zarytým fanouškem seriálu Orphan Black a svou láskou se nikdy netajil. Několikrát na svém Twitteru vychvaloval herecké výkony Tatiany Maslany, která si v seriálu zahrála zatím sedm různých postav. Po zkouknutí teprve druhé epizody na svém Twitteru Adams napsal, že by si rád v seriálu zahostoval. Tvůrci seriálu si příspěvky zřejmě přečetli a jeho přání mu splnili. O své nadšení se s fanoušky prostřednictvím Twitteru opět podělil.

Adams se objeví v jedné z epizod druhé série, kde si zahraje postavu Jesseho. Jesse je statečný, ale obyčejný mladík, který se kvůli klonům dostane do kupy problémů. Nebude prvním a určitě ani ne posledním člověkem, kterému klony život zamotají. Kromě Adamse se v nových dílech objeví mimo jiné i herci Michiel Huisman (Nashville), Peter Outerbridge (Nikita) a Ari Millen (Rookie Blue, Nikita).

Druhá série Orphan Black má premiéru 19. dubna 2014 na BBC America a Suits (Kravaťáci) se se svou třetí sérií vrací na televizní obrazovky stanice USA 6. března 2014. Oba seriály se natáčí v kanadském Torontu, takže by nemělo dojít k přílišným komplikacím při sestavování časového harmonogramu.


Sledujete seriály Orphan Black a Suits? Co říkate na Adamsovo hostování?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Arkantos
před 296 týdny
Som zvedavy o co pojde :-D Na navrat tohoto serialu sa tesim. Skoda ze...
jo-die
před 296 týdny
Hurá, těším se, můj oblíbenec v jednom z mých nejoblíbenějších...
ševča
před 278 týdny
Začíná to být moc známý seriál. Najednou tolik "teď hraju všude"...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY