Facebook Twitter E-mail
7. ledna 2011

People’s Choice Awards – Lidé zvolili to nejlepší

Již po třicáté sedmé mohli diváci rozhodovat o tom, co se jim ve filmu, hudbě a televizi nejvíc líbí. Pojďme se tedy podívat, kdo to byl letos.

Než se vrhneme na seriály, mohli bychom zmínit, že mezi hudebníky zabodoval Eminem, ve filmech The Twilight Saga: Eclipse (Twilight sága: Zatmění) a v hercích nepřekvapili populární Johnny Depp a Adam Sandler.

Ale vraťme se k televizním hvězdám a seriálům…

Jednoznačně zaválel Dr. House. Nejen jako drama seriál, ale i Hugh Laurie a Lisa Edelstein jako herci (Američani mají mimo jiné i velice konkrétní kategorie, třeba oblíbeného TV doktora, takže se House/Laurie umístil dokonce víckrát).

V komediích podle očekávání vítězí Glee, vyhrává i jedna z představitelek tamějších hlavních postav Jane Lynch, nicméně nejoblíbenější komediální herec je úplně odjinud – Neil Patrick Harris (How I Met Your Mother / Jak jsem poznal vaši matku).

Krimi série ovládl seriál Lie To Me (Anatomie lži) a představitel jeho hlavního hrdiny Tim Roth.

Sci-fi/Fantasy vévodí Fringe (Hranice nemožného), soutěžním show samozřejmě American Idol (jak jinak), nejoblíbenější rodinou byli, jsou a zjevně vždy budou The Simpsons (Simpsonovi) a nejsympatičtější ďábelský posedlý sériový vrah v televizi je Dexter… (to byl pokus o vtip, nicméně Dexter opravdu vyhrál a název té kategorie není zas až tak odlišný…).

A novinky, které zaujaly a mají tedy dobře našlápnuto? Drama: Hawaii Five-0 a komedie: $#*! My Dad Says. Uvidíme.

Kompletní seznam všech kategorií a výherců (včetně filmů, zpěváků a zpěvaček, hvězd virálních internetových videí a podobných šíleností) najdete třeba na TV Guide.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Zdeněk Král
Autor se na SerialZone dostal v lednu 2011 a od té doby úspěšně znásobil svou závislost na seriálech. Kromě nich se zajímá o moderní technologie, hry, sci-fi literaturu a vše kolem služeb Googlu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
hodně dávno
naprosto souhlasim :) Glee si to určitě zaslouží. Přesto bych ho zařadil spíš...
FringeGeek
hodně dávno
Fringe forever!!! Ani se nedivím že tuhle kategorii vyhráli. Taky kdo dělá...
blunta
hodně dávno
já teda nevím, ale podle mě je Glee jasná komedie :D možná není tak vtipná jako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY