Facebook Twitter E-mail
28. prosince 2013

Sons of Anarchy: Sledovanost finále šesté řady

Finále předposlední řady motorkářského dramatu Sons of Anarchy přineslo nejen krvavé zakončení, ale také rekord ve sledovanosti. Finále se stala nejsledovanějším v historii celého seriálu a třetí nesledovanější epizodou vůbec. Poslední, osmdesátiminutový, díl šesté řady, přitáhl k obrazovkám 5,2 milionu diváků, z toho 3,54 milionu diváků ve věkové skupině 18–49 let. Pro srovnání, finále loňské páté řady sledovalo celkem 4,66 milionů diváků a z toho 2,99 milionů ve věkové skupině 18–49 let.

Nejsledovanější epizodou seriálu je prozatím první díl šesté řady, který se může pyšnit 5,87 miliony diváků, z toho 3,94 milionů ve věkové skupině 18–49 let. Porazil tím první díl páté řady, který měl sledovanost 5,37 milionu diváků, z toho 3,51 milionů ve věkové skupině 18–49 let.

Finále šesté řady se tedy, co se týče seriálu, řadí na třetí místo v celkové sledovanosti a na druhé místo ve věkové skupině 18–49 let. Celkově měla šestá řada seriálu v průměru 7,3 milionů diváků, čímž se stala nejúspěšnější v historii seriálu.

Sons of Anarchy se vrátí na podzim 2014 s poslední sedmou řadou.


Sledovali jste finálovou epizodu? Těšíte se na poslední sedmou řadu?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Metrix
Autor je naprostým seriálovým fanatikem, který každou volnou chvíli něco sleduje. S velkou chutí se pustí do jakéhokoliv žánru a ničeho se nezalekne.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

manro
před 199 týdny
Finále bylo výborný.SPOILER » Tary mi bylo strašně líto ale seriálu to dá velký...
Kuzuri
před 199 týdny
Finale bolo fajn, trochu predvidatelne vsakze ale fajn. Kludne by to mohlo byt...
takezo
před 199 týdny
Mě se víc líbili první díly a vůbec se divím kolik to má sérií.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY