Facebook Twitter E-mail
11. ledna 2011

Terra Nova na FOXu již 23. května

Americká televizní stanice Fox uvede v roce 2011 nový dobrodružný sci-fi seriál Terra Nova. I když by se seriál měl začít vysílat až na podzim, Fox ho představí při speciálním dvou-nočním speciálu 23. a 24. května. Herec Jason O'Mara, kterého můžete znát ze seriálu Život na Marsu, přijal hlavní roli Jima Shannona. Jedním z producentů je i Steven Spielberg.

Děj seriálu Terra Nova se odehrává v roce 2149. Veškerý život na planetě Zemi začíná vymírat, proto vědci otevřou dveře, díky kterým budou lidé moci cestovat zpátky do prehistorických dob. Rodina Shannonových (otec Jim, jeho manželka Elisabeth a jejich tři děti Josh, Maddy a Zoe) se připojí na desátou pouť osadníků do Terra Nova, první lidské kolonii na druhé straně dveří. Shannonovi s sebou ale nesou velké rodinné tajemství, které by mohlo ohrozit jejich účast ne této cestě. Nikdo si ale neuvědomuje, že dveře umístili přímo do středu skupin masožravců.

UPDATE 12.3.2011: Tak FOX oznámil, že nestíhají dodělat trikové záběry, tudíž se premiéra odkládá na podzim.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY