Facebook Twitter E-mail
14. ledna 2014

Orphan Black: Co nás čeká ve druhé sérii?

Před několika dny se konala velká tisková konference, na které nechyběli ani tvůrci a herci seriálu Orphan Black. S blížící se premiérou 2. série, jejíž natáčení je v plném proudu, tak prozradili několik střípků, na které se fanoušci mohou těšit.

Již minulý měsíc jsme vás informovali, kteří herci mají do seriálu namířeno. Nyní se objevila informace o dalším castingu, tentokrát z řad ženského osazenstva. Novou roli získala herečka Michelle Forbes (Chicago Fire), která se objeví hned v několika epizodách. Zahraje si Marian Bowles, vlivnou členku Dyad institutu, která si pěkně posvítí na spor mezi Sarah a Rachel (Tatiana Maslany).

A zdá se, že Rachel nebude jediný člověk, se kterým bude mít Sarah problémy. Komplikace se objeví i mezi ní a jejím bratrem Felixem. Jeho představitel, Jordan Gavaris, prozradil následující: „V první sérii byl Felix součástí celé záhady. Ve druhé sérii bude figurovat sám za sebe, bez klonů, se svou vlastní identitou a ne jen jako součást dějové linie Sary.“ Tvůrce seriálu, Graeme Manson, dodal: „A z tohoto důvodu si Felixův vztah se Sarou projde zkouškou. Felix si vybuduje přátelství a loajalitu i s jinými klony.“

Jednoduché to nebude mít ani Cosima. Bude čelit své smrtelnosti a následkům, které celý pokus měl. „Není to snadné, protože Cosima je moje oblíbenkyně. A teď jsme ji vložili do této srdcervoucí pozice. V mnoha ohledech je skoro tak statečná jako Sarah. Její nemoc a výzkum budou součástí celé záhady,“ sdělil Manson.

„Co se týče Alison, její tajemství o smrti Aynsley ji bude sžírat celkem zajímavým způsobem. Párkrát bude mít potřebu to nějak ventilovat,“ naznačil Manson.

Na konferenci se také promítal krátký klip z premiérového dílu druhé série. Ten začíná pohledem na Sarah, která zběsile utíká v dešti a přitom nechává Felixovi hlasovou zprávu: „Unesli Kiru a paní S.!“ Úkryt nakonec nalezne v restauraci, odkud kontaktuje Paula. Odpoví jí ovšem Rachel. Poté do restaurace vtrhne dvojice nových záporáků… Jak to celé dopadne, to se dozvíte při premiéře 19. dubna.


Jak se vám líbí nové zprávy? Myslíte si, že bude druhá série lepší než ta první?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 180 týdny
Tak minimálně je kandidát na hlavní a vedlejší roli, seriálové sestry,...
nevermore
před 179 týdny
V týhle sérii SPOILER » už Kiřin otec je a nejspíš si všimneš i toho, že...
ševča
před 177 týdny
No mě to hned napadlo, ale teda myslela jsem si, jestli to není až moc zjevné,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY