Facebook Twitter E-mail
2. února 2014

The Blacklist: Do seriálu míří trio nových postav

Letošní novinka The Blacklist si teď kvůli olympijským hrám dopřává měsíční pauzu. Na obrazovky se vrací 24. února, kdy se divákům ve 14. epizodě představí dvě hostující hvězdy.

Prvních z nich je americký herec Zach Grenier (The Good Wife), který si zahraje postavu Novaka. Novak pracuje v dílně na preparování zvířat, ovšem to je pouze jeho zástěrka. Ve skutečnosti se živí ilegálním obchodem se vzácnými a exotickými starožitnostmi. Druhým hostem bude herečka Jennifer Ehle (A Gifted Man), která ztvární Madeline Pratt, teprve druhou ženu z černé listiny. Madeline je impozantní žena, která má s Redem (James Spader) společnou minulost.

Do třetice se fanouškům v 15. epizodě, která poběží 3. března, představí oscarová herečka Dianne Wiest (Law & Order). Informaci o jejím castingu na svém Twitteru prozradila hvězda seriálu Megan Boone a o pár hodin později bylo její sdělení potvrzeno. Wiest se objeví jako milá a sympatická ředitelka Amnesty United, organizace, která bojuje proti trestu smrti.


Těšíte se na nové epizody The Blacklist? Na kterého z hostů jste zvědaví nejvíce?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

adil15
před 194 týdny
Na Jennifer Ehle už se těším, dlouho jsem ji nikde neviděla (Gifted Man mě...
Arkantos
před 194 týdny
Dalsia pauza? Mesiac? Co im vsetkym hrabe? Ako budem pozerat olympijske, tesim...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY