Facebook Twitter E-mail
6. února 2014

Richard Castle: Heatová a led v žilách

Castle s Beckettovou si užívají šťastného zasnoubení a jejich přípravy na svatbu jsou v plném proudu. Před nedávnem jsme vám psali co se v nových dílech Castla chystá. Datum je bohužel stále nejasné, jisté je však například to, že se Ryanovým narodila holčička jménem Sarah Grace.

V nejnovější epizodě si však Kate (Stana Katic) vybrala alespoň své svatební šaty.

Další skvělou zprávou je vydání čtvrté Castlovy knihy v češtině. K předchozím dílům (Heatová a vlna žáru, Heatová a žhavá odhalení, Heatová a hra s ohněm) vám dokonce Fruiko udělal recenze. Nová kniha s názvem Heatová a led v žilách vyšla již před Vánocemi a její doporučená cena je 349 Kč. Knihu vydává nakladatelství Zoner Press a stejně jako u předchozích dílů si můžete přečíst několik stránek v profilu knihy.

Detektiv Nikki Heatová se spolu s novinářem Rookem pouští do vyšetřování další vraždy. Nejenže čelí zatím nejchladnokrev­nějšímu vrahovi, s jakým se kdy potkali, vyšetřování smrti neznámé ženy se navíc ukáže být propojeno s neuzavřeným případem vraždy Nikkiiny matky. Heatová se tak musí pouštět do zkoumání života své matky, čemuž se roky snažila vyhýbat. Podaří se jí překonat fakt, že se jedná o část jejího života, a dokáže se soustředit na vyšetřování případu?


Jak se vám líbí Katiny svatební šaty? Četli jste Castlovy předchozí knihy a budete číst další?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
saralive
Autorka je vášnivou fanynkou knih, filmů a seriálů. Její největší závislostí se stal tento web a jediné, co by si přála, je, aby jí netrvalo tak dlouho rozhoupat se k psaní nové bleskovky :)

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dadulinka
před 200 týdny
Ze srdce s tebou souhlasím. Knihám prostě něco chybí, asi těžko by...
AnyBel
před 200 týdny
Castle má další privilegium: Odpornější šaty jsem snad v životě neviděla!...
Dadulinka
před 200 týdny
Ty šaty jsou vážně divné. Ono kdyby byly celé ze stejné látky jako ten vršek,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY