Facebook Twitter E-mail
6. února 2014

NCIS: New Orleans obsazuje první roli

Připravovaný spin-off k Námořní vyšetřovací službě s názvem NCIS: New Orleans je zase o něco blíž ke své finální podobě. Obsadil totiž svou první postavu. Tím prvním, kdo bude patřit do týmu z New Orleans je Scott Bakula.

Bakula se objeví v roli Agenta Pridea, což je chlapík okolo padesátky, který oplývá velkým charismatem a je plný života. Kromě toho je také přímý, tvrdohlavý a netoleruje nesmysly. Je řízen potřebou dělat věci tak, jak jsou správné. Je to jedinečný federální agent pracující v jednom z nejvíce specifických měst Spojených států.

Bakula má na svém kontě několik seriálových rolí. Hlavní postavu ztvárnil například v seriálech Quantum Leap nebo Enteprise. Poslední dobou byl k vidění v seriálu Looking a fanoušci seriálu Chuck si ho jistě pamatují z role Stephena J. Bartowskiho.

Produkce spin-offu se ujala dvojice Mark Harmon a Gary Glasberg. Nová kancelář je umístěna v New Orleans a spadají pod ni případy z oblasti od Pensacoly, přes Mississippi a Louisianu až k Texasu.

minulém článku na toto téma jsme se dozvěděli i popis zbývajících postav. Pořád tedy chybí obsadit zbytek týmu. Agent Lassalle, okouzlující třicátník. Agentka Brody, žena okolo třicítky a Dr. Wade, žena, která je takovým drahouškem týmu.


Co na první casting říkáte? Koho byste obsadili do zbývajících rolí?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Perseus212
před 200 týdny
Na tuto novinku se těším, snad dosáhne aspoň stejných úspěchů jako jeho...
SheriffWhite
před 200 týdny
První díl spin-offu bude, jak píše Pajky, odvysílán v původní NCIS jako 18...
Maarti
před 200 týdny
Těším se na to! Snad se toho definitivně dočkáme, a ne jako NCIS: RED..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY