Facebook Twitter E-mail
11. prosince 2013

NCIS: New Orleans se připravuje na obsazování rolí

Připravovaný spin-off k Námořní vyšetřovací službě s názvem NCIS: New Orleans je o krok blíž realitě. Má být představený na jaře 2014 v jedné z epizod originální série NCIS.

Nová kancelář je umístěna v New Orleans a spadají pod ni případy z oblasti od Pensacoly, přes Mississippi a Louisianu až k Texasu. Produkce se ujala dvojice Mark Harmon a Gary Glasberg, tedy stejný tým, který stojí i za původní sérií NCIS.

Teď pojďme ale k tomu nejdůležitějšímu, tedy postavám. Ve hře jsou čtyři, které je třeba obsadit. Důležitou informací je, že každá z nich může být obsazena hercem jakéhokoliv etnického původu.

První postavou je Agent Pride. Ten je popisován jako chlapík okolo padesátky, který oplývá velkým charismatem a je plný života. Kromě toho má být také přímý, tvrdohlavý a netolerující nesmysly.

Druhá postava je Agent Lassalle. Agent původem z Lousiany, který je popisován jako vypracovaný a ďábelsky okouzlující třicátník. Má za sebou etapu, kdy působil jako zástupce šerifa a prošel si těžkými časy.

Třetí postava je Agentka Brody. Žena okolo třicítky pocházející z oblasti Velkých jezer. Má vzdělání z jedné z osmi elitních univerzit na severovýchodě USA (tzv. Břečťanová liga) a potrpí si na okázalost. Kromě toho je nepředvídatelná i zábavná a předurčena k tomu být nejlepší agentkou u NCIS.

A poslední do party je Dr. Wade. Žena, která je takovým drahouškem týmu. Její chování se dá popsat jako otevřené až výstřední a navíc bez společenských zábran.


Co říkáte na spin-off NCIS? Těšíte se na něj? Co říkáte na postavy? A koho byste do rolí vybrali vy?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Daffy
před 266 týdny
Nepřijde vám podle toho popisu, že jsou ty postavy podobné těm z původní...
bundaboy
před 266 týdny
Presne to jsem si rikal... ;-)
Pajky
před 266 týdny
Taky mě to hned napadlo, jsem rád, že nejsem jedinej..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY