Facebook Twitter E-mail
12. února 2014

HIMYD: Hlavní role obsazena!

Spin-off k sitcomu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) s názvem How I Met Your Dad našel včera svou první hvězdu.

Herečka Greta Gerwig byla obsazena do hlavní role Sally v tomto očekávaném projektu, který pochází od tvůrců Matky, Cartera Bayse a Craiga Thomase. Kromě hlavní role si herečka vezme na starost také spoluprodukci a pokud bude pilot vybrán pro seriál, očekává se, že se bude také podílet na scénáři.

Podobně jako HIMYM, How I Met Your Dad bude vyprávět příběh o seznámení dvou lidí, pouze z ženského úhlu pohledu. Půjde o zcela nový příběh s novými postavami a novým vypravěčem.

Jak jsme již zmínili, Gerwig se ujme role Sally, která nikdy úplně nedospěla, neví, kam ji život zavede. Po roce si uvědomila, že toho se svým manželem nemá příliš společného a rozhodla se od něj odejít. Sally v této chvíli najde podporu u svých přátel, kteří jí často a rádi dávají „dobré“ rady, které se následně vymstí.

Herečka pro seriálové fanoušky není známou tváří, dosud se objevovala pouze ve filmech.


Jak vám Gerwig vyhovuje v hlavní roli spin-offu? Přijde vám jako vhodná Sally? A koho byste v partě chtěli vidět dál?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ajam
před 199 týdny
No nevím jestli to nazývat spin-offem - je správné označení, zatím to vypadá že...
Lin-da
před 198 týdny
HIMYM mi přišlo jako naprostá kravina už po 1. sérii, takže na toto opravdu...
ševča
před 195 týdny
Vypadá sympatičtěji než Ted, o moc. Stejně ale nemám v seriál moc...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY