Facebook Twitter E-mail
20. listopadu 2013

Arrow: Klíčová role obsazena!

Tvůrci seriálu Arrow pověřili bývalou hvězdu populární scifi Akta X, Nicholase Leu, důležitou úlohou v životě, kterou sehraje v životě jednoho člena rodiny Queenů.

Nicholas, který hrál dlouholetého nepřítele Muldera a Scullyové, se objeví ve dvanácté a třinácté epizodě cwčkovského hitu.

A jakou bude mít úlohu? Jak víme, matriarcha Queenová čelí obžalobě z podílení se na zničení Glades, ale každý asi tuší, že tady její příběh nekončí. A právě tady vstupuje na scénu Nicholasova postava Mark Francis, blízký obchodní společník Waltera Steela, který bude mít velký podíl na překvapujícím zvratu v Moiřině životě po soudním přelíčení.


Jste zvědavi, co Moiru čeká? Nebo byste ji raději viděli na křesle smrti?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

RedRose
před 203 týdny
Laurel Lance je úplně tragická postava!! Herecký výkon na bodě mrazu a samotná...
akyf
před 203 týdny
Laurel - její postava, i ta herečka, prostě hrůza!!! A to jsem jí jako...
Iveta Kovářová
před 199 týdny
No ták dejte jí šanci, jestli zní udělaj Black Canary ... to bude teprv sranda...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY