Facebook Twitter E-mail
17. února 2014

Piloty: Rodinná komedie na CBS, Jason Bateman na NBC

S piloty se roztrhl pytel a stanice CBS oznámila další komediální objednávku. Za jejím vznikem stojí Shana Goldberg-Meehan, David Mandel a Scott Silveri, producenti seriálů Přátelé a Seinfeld.

Jedná se o projekt The Mistake, který se soustředí na manžele, kterým konečně odpadnou povinnosti se starostí o své potomky, kteří už jsou dospělí a mohou se tak starat sami o sebe. Ovšem osud jim svobodu a volnost nepřeje – vzápětí se totiž dozví, že čekají nový přírůstek do rodiny.

Scott Silveri se ujme scénáře a režírovat bude Andy Ackerman.

Stanice NBC si objednala pilot k singlekamerové komedii Two to Go od scenáristů Bryana Shukoffa a Kevina Chesleyho. K výkonným producentům patří Jason Bateman (Arrested Development), Jim Garavente (Growing Up Fisher) a David Janollari (Six Feet Under). Děj se točí kolem dlouholetých kamarádů Laury a Kurta, kteří zápasí s nástrahami randění, zatímco se je jejich přátelé snaží přesvědčit, že jsou jeden pro druhého jako stvoření.


Přijdou vám tyto zápletky originální? Byl by o ně mezi diváky dostatečný zájem?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY