Facebook Twitter E-mail
1. března 2014

Comeback zdarma na NOVA Plus!

Chybí vám český sitcom Comeback? Zopakujte si ho online! Televize Nova jej zájemcům zpřístupní skrze svou službu NOVA Plus zcela zdarma. K tomu, abyste si užili prvních třicet dílů, nejen že nemusíte platit, ale nepotřebujete ani registraci.

Kromě televizních obrazovek jste dosud mohli Comeback sledovat pouze na placeném VOYU. Tato speciální březnová akce vznikla na přání fanoušků, kterým seriál v televizi schází. Comeback však není jediným seriálem, který můžete ve službě NOVA Plus, kterou televize spustila v únoru, sledovat.

Najdete zde i další pořady z produkční dílny Novy – i ty můžete sledovat zdarma a bez registrace. Nové epizody jsou přístupné týden po odvysílání v televizi. Kromě Comebacku jde o seriály Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Doktoři z Počátků, Ordinace v růžové zahradě 2 a Kriminálka Anděl. Kromě seriálů zde jsou k dispozici také pořady Víkend, Prásk!, Střepiny, Tele Tele, Snídaně s Novou, Rady ptáka Loskutáka, Mr. GS a také Televizní noviny.


Pustíte si Comeback znovu od začátku? Jak se vám nová služba NOVA Plus zamlouvá?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kneznaL
před 189 týdny
Nejsem fanoušek seriálů TV Nova a tohoto speciálně ne. Připadá mi naprosto...
Vachisek
před 189 týdny
Všechny díly sou stejně na Youtube XD takže to od nich je takový Antikrok vpřed.
Tulrika
před 189 týdny
Tak na to asi všichni čekali :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY