Facebook Twitter E-mail
22. dubna 2014

Battlestar Galactica ve filmové podobě

Fanoušci sci-fi seriálu Battlestar Galactica se můžou začít těšit. Objevily se totiž informace o tom, že se začalo pracovat na filmu z tohoto slavného prostředí!

Podle informací by film měl být „naprostým novým pohledem na známého příběhu“. Základy ale zůstanou stejné. Stále půjde o dlouhou a krvavou bitvu lidí proti robotům známým jako Cyloni.

Bohužel máme i špatné zprávy. Ron Moore, který pro stanici Syfy vytvořil v roce 2003 reboot původního seriálu, se chystaného projektu nebude účastnit. Do producentského křesla však usedne Glen Larson, který vytvořil zmíněný seriál ze 70. let. Scénáře se ujme Jack Paglen (Transcendence).

Battlestar Galactica má spoustu seriálových spin-offů a prequelů. Mezi nejnovější z nich patří Caprica z roku 2010 a Battlestar Galactica: Blood & Chrome z roku 2012.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Helo
před 182 týdny
Jako těšit se, možná se i těším, ale trochu se i bojím :-D
Ben Beviin
před 182 týdny
Pokud to bude navazovat na MOorovu BSG tak se těšim, hlavně ať to není nějaká...
Vaiollet
před 182 týdny
Já se na to sice těším, ale převažuje strach, že to bude špatné :D Nevím jestli...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY