Facebook Twitter E-mail
13. ledna 2008

Zastánci blahobytu na AXN

V pátek 18. ledna ve 21:00 startuje na AXN nový třináctidílný seriál Zastánci blahobytu, ve kterém hraje mj. Mick Jagger.

V pátek 18. ledna ve 21:00 startuje na AXN nový třináctidílný seriál Zastánci blahobytu, v němž se šest prostých a sympatických chlapíků rozhodne vymanit ze spárů svého mizerného života. Řešením je pro ně vyloupení luxusního bytu zpěváka Micka Jaggera. Akční komediální seriál jistě potěší nejen všechny seriálové fanoušky, ale i příznivce skupiny Rolling Stones. Lídr kapely Mick Jagger v něm nejen hraje, ale je i jedním z producentů seriálu.

Eugene Gurkin (Donal Logue) tře po 20 let bídu s nouzí. Náhlá smrt kolegy ho přiměje přemítat o smyslu života. Nakonec usoudí, že už to takhle dál nejde a rozhodne se vzít osud do vlastních rukou. Sní o otevření vlastního baru v New Yorku, ale uvědomuje si, že vzhledem k nedostatečnému vzdělání i kontu si může nechat zdát už jen o pouhém získání půjčky. Úplnou náhodou pak ale shlédne v televizi pořad, který ho přivede na spásnou myšlenku: vykrade apartmán Micka Jaggera v západním Central Parku, a dostane se tak jednou pro vždy ze své existenční krize!

Jeho kolega a přítel, Francis „Squatch“ Squacieri, který touží po nadějnějších vyhlídkách své rodiny, se k němu bez okolků připojí. Stějně tak se rozhodne se svým neutěšeným sociálním postavením bojovat i Gourishankar „Gary“ Subramaniam, taxikář z Indie, který kdysi býval ve své zemi váženým právníkem. Pod vidinou dostatku dobrého jídla se připojí i hlídač Rockefeller Butts. Součástí spiklenecké party se stane i Louis Plunk, student komunikačních studií s nejistou sexuální orientací. Nakonec se gang rozroste i o zastupitelku něžnějšího pohlaví, půvabnou latinskoamerickou číšnici Esperanzu Villalobos.

Tato vypečená šestice Robinů Hoodů 21. století začne s přípravami velké akce ve skladišti s židovskými náboženskými potřebami. O jejich bláhové naivitě není pochyb – vždyť nikdo z nich dosud ve svém životě neukradl ani lízátko. Přesto se však najdou situace, které dokážou vyřešit velmi svědomitě. Naši hrdinové jsou podrobeni těžké zkoušce, která je – tak či onak – na konci příběhu obohatí.

Řekněte nám – sledujete AXN a další seriály, které kanál vysílá? (Většinou s velkým předstihem oproti Nově a Primě) Díváte se raději na diváky nebo kritikou prověřené hitovky – rozuměj tedy seriály se slavným jménem, které něco řeknou i vašim rodičům, nebo se necháte zlákat i novinkami, jako jsou právě Zastánci blahobytu? Pisálkové, čekáme na vaše příspěvky v diskusi!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Veronika
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

weri
hodně dávno
AXN bych sledoval, ale jaksi tuhle vypečenou televizi doma nemáme. Když občas...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY