Facebook Twitter E-mail
10. května 2014

Mentalista žije!

Tak tohle je jedno z dalších velkých překvapení letošní sezóny. Stanice CBS před několika minutami oznámila, že její veterán, krimi The Mentalist (Mentalista), se dočká nové série! S prodloužením se přitom již nepočítalo.

Seriál v letošním roce prošel řadou změn. Hlavní záporák byl odhalen, změnilo se herecké obsazení. V neděli večer seriál čelil klesajícím ratingům, i když výsledky stále ještě nebyly úplně zlé – přibližně na úrovni již dříve obnoveného nedělního kolegy The Good Wife.

The Mentalist se na podzim vrátí již se svou sedmou sérií. CBS prozatím neoznámila, zda bude sedmička finálová ani zda dostane plnou sérii s 22 epizodami.

Stanice si pro novou sezónu objednala hned šest nových dramat. V programu tedy bude velká konkurence, dá se očekávat, že se některé seriály dočkají zkrácené objednávky.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michalenka
před 183 týdny
Ano Ano ANO!:D poslední měsíce mám nervy z toho!:D a ted uleva:D děkuju...
Elža
před 182 týdny
Mentalistu sice miluju, ale nejsem si jistá, jestli tohle bylo to nejlepší...
verupacina
před 181 týdny
Jsem ráda že bude další serie a jsem hodně zvědavá kam to posunou :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY