Facebook Twitter E-mail
6. června 2014

Major Crimes plánuje spin-off v čele s Jonem Tenneym

Stanice TNT se rozhodla, že ze svého spin-offu utvoří další spin-off. Před několik dny se vynořily informace, že by se seriál Major Crimes mohl dočkat svého spin-offu. Samotný Major Crimes byl vyvinut na základě seriálu The Closer. Hlavní postavou tohoto nového projektu by byl speciální agent FBI Fritz Howard v podání Jona Tenneyho.

Ten se v této roli objevoval už v seriálu The Closer a poté se několikrát ukázal i v Major Crimes, stejně jako jeho seriálová manželka Brenda Leigh Johnson (Kyra Sedgwick). V Major Crimes se Tenney opět ukáže, v sedmé epizodě, která má premiéru 22. července.

Povídá se, že by se v novém spin-offu kromě speciálního agenta Howarda měla objevit další postava z Major Crimes. Jednalo by se o poručíka Chucka Coopera (Malcolm-Jamal Warner), který se představil během druhé série, když přišel pomoct s ochranou Rustyho (Graham Patrick Martin), svěřence Raydorové (Mary McDonnell), kterého někdo pronásledoval.


Jste fanoušky seriálů The Closer a Major Crimes? Potěšil by vás další spin-off?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Katka Mrkvicová
před 175 týdny
V článku je podle mně chyba. 9.6 2014 má podle mě premiéru s03E01 a ne 7...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY