Facebook Twitter E-mail
7. června 2014

Hvězda z 30 Rock v kritickém stavu!

Dnes vám bohužel musíme přinést smutné zprávy ze seriálového světa. Herec Tracy Morgan, který je seriálovým fanouškům známý díky roli Tracyho Jordana z populárního NBC sitcomu 30 Rock, je v kritickém stavu v nemocnici.

Herec byl účastníkem mnohonásobné automobilové nehody v New Jersey. Narazily do sebe Morganův tourbus, dva traktory s přívěsem a automobil SUV. Jeden člověk nehodu nepřežil, čtyři další byli odvezeni do nemocnice. Tři z nich (včetně herce) utrpěli vážná zranění, jeden byl poraněn lehce.

Podle zdroje se Morgan vracel z pátečního vystoupení v hotelu Dover Downs and Casino v Doveru, Delaware.

Tracy Morgan zářil sedm let po boku Tiny Fey a Aleca Baldwina v 30 Rock. Jeho seriálová a komediální kariéra však začala již dříve. Herec měl v sezóně 2003/04 svůj vlastní seriál (The Tracy Morgan Show), v letech 1996–2006 se kromě toho objevoval také v populární skečové show Saturday Night Live.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY