Facebook Twitter E-mail
21. června 2014

Laura Mennell miří do Haven

Herečka Laura Mennell, která v seriálu Alphas (Výjimeční) ztvárnila Ninu, má opět práci na stanici Syfy! Objeví se totiž v páté sérii Městečka Haven!

Ztvární doktorku Erin Reid, brilantní (a také krásnou) epidemioložku z Centra pro kontrolu nemocí a prevence (CDC), která si bude myslet, že Haven je na pokraji smrtící virové epidemie.

Dr. Reid je popisována jako „vnucená pomoc, se kterou se musí počítat“, jak rychle zjistí Audrey (Emily Rose), Nathan (Lucas Bryant) a Duke (Eric Balfour). A zatímco Dwight (Adam Copeland) chce nechat tajemství Havenu skryté, doktorka nevědomky odhalí určitý genetický znak, který nalezne pouze u lidí s „potížemi“. Mohlo by to znamenat, že se najde lék?!

Lauru jsme kromě Alphas mohli vidět také v seriálech Eureka, The 4400, Stargate: Atlantis, Andromeda, Sanctuary, Flash Gordon, Fringe či Supernatural. Aktuálně jsme ji vídali ve druhé sérii kanadského Motive. Narodila se 18. dubna 1980.

Produkce šetadvacetidílné páté série aktuálně probíhá v Halifaxu v Novém Skotsku.


Jste zvědaví na Lauru? A těšíte se na Haven?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY