Facebook Twitter E-mail
22. června 2014

Heroes Reborn: Noah Bennett chybět nebude!

O tom, že se chystá minisérie Heroes: Reborn, už jsme vás před pár týdny informovali. Následovala zpráva, která potvrdila, že se nedočkáme roztleskávačky Claire. Nyní konečně pro fanoušky přichází dobrá zpráva, že se na scénu vrátí tajemný muž s hranatými obroučkami, Noah Bennett.

Jack Coleman potvrdil, že si zopakuje roli, která mu přinesla nejvíce slávy. V původním seriálu patřila jeho postava mezi ty nejdůležitější. Nejen, že byl otcem Claire (Hayden Panettiere), roztleskávačky s nadpřirozenými schopnostmi, ale později se také ukázalo, že byl bývalým agentem společnosti. Coleman se naposledy objevil v několika epizodních rolích, například v seriálech Castle, Scandal nebo Burn Notice.

Tvůrce Tim Kring prozradil, že se chystá minisérie, která bude čítat 13 epizod a ve které se bude chtít vrátit k základům, tedy k tomu, že se obyčejní lidé probouzí a zjišťují, že mají mimořádné schopnosti. Premiéra by měla být připravena na léto 2015.


Máte radost z účasti Noaha Bennetta? Zajímá vás jak to s minisérií dopadne? Myslíte, že dokáží navázat na úspěch první série?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

matys45
před 173 týdny
Skvělý! Čim víc lidí ze starý party, tim líp :)
manro
před 173 týdny
Tím že se vrací k začátkům to dává téhle mini sérii velkou šanci na úspěch...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY