Facebook Twitter E-mail
2. srpna 2014

V New Girl se objeví Jessica Biel

Seriál New Girl (Nová holka) se polehku začíná připravovat na novou sérii. Už delší dobu víme, že Coach se skupinkou kolem Jess zůstane v příští sérii jako hlavní postava. Nedávno jsme také přinesli zprávu o tom, jak tento seriál dokonce obohatil anglický slovník. Dnes přichází řada na odtajnění prvního hosta, který se v následující sérii objeví.

V nové sérii se můžete těšit na účinkování Jessicy Biel. Ta se k herectví v seriálu vrací po delší odmlce, naposledy hrála Mary v 7th Heaven (Sedmé nebe). Mezitím si na své konto připisovala spíše filmové role. Mezi ty poslední patří naříklad Hitchcock nebo Total Recall.

Víme, že se objeví jako Kat, sexy vědkyně, která bude s Jess (Zooey Deschanel) soutěžit o pozornost jednoho roztomilého chlápka. A toho chlapíka jménem Ted si zahraje Reid Scott, kterého si můžete pamatovat díky roli Dana Egana v seriálu Veep (Viceprezidentka).

Seriál se vrátí na stanici FOX 16. září.


Co na nového hosta říkáte? Už se těšíte na start čtvrté série?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY