Facebook Twitter E-mail
11. září 2015

Jessica Jones začne v listopadu

Jessica Jones, druhý ze čtyř plánovaných seriálů z Marvelovského Defenders universa už má znám datum svého startu. Netflix vypustí všech třináct hodinových epizod 20. listopadu.

Zároveň s oznámením oficiálního data Netflix vypustil i první teaser.

Dalšími seriály na které se z této série můžeme těšit jsou Luke Cage (ten v poslední době mohutně obsazuje a dostává tak konkrétnější podobu) a Iron Fist.

Jessica Jones se živí jako soukromé očko ve čtvrti Hell's Kitchen v New York City. Jessica každý den bojuje s démony, kteří jsou nejen tam venku, ale také uvnitř jí samé. Využívá k tomu své výjimečné schopnosti, které z ní dělají šampionku pro ty, kteří se ocitnou v nesnázích. Příjemným bonusem je pak to, když tito lidé jsou ochotni hrdince za její služby vypsat šek.

V hlavní roli Jessicy se představí Krysten Ritter (Don't Trust the B---- in Apartment 23), ale v seriálu uvidíme i bývalého Doctora Who Davida Tennanta.


Těšíte se na další Marvelovský seriál? Už odškrtáváte dny v kalendáři?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sandokan555
před 117 týdny
Hlavna predstavitelka si to mohla vyskusat uz vo Veronica Mars. Len skoda ze...
24ron24
před 117 týdny
Super teším sa, ďalšia marvelovka sa blíži! ;)
Šín Martin
před 117 týdny
Taky se těším

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY