Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2015

CBS obnovuje trio novinek!

Naše tipovačka se i dnes bude aktualizovat o nové výsledky! Tentokrát se o novinky postarala stanice CBS, která na úvod svého panelu během TCA oznámila, že třem svým podzimním novinkám současné sezóny naděluje druhé série!

Šťastnými vyvolenými jsou dramata NCIS: New Orleans, Scorpion a Madam Secretary. Všechny zmíněné seriály se vrátí s druhou řadou na podzim 2015. Jejich obnovení není příliš překvapivé. Jedná se totiž o tři nejsledovanější (co do celkového počtu diváků) novinky sezóny.

„Všechna tato nová dramata dokázala velmi pozitivně zapůsobit ve svém vysílacím večeru,“ uvedla v oficiálním prohlášení ředitelka stanice Nina Tassler. „Jsou kreativní, stojí za nimi silní showrunneři a talentovaní herci, a samozřejmě si dokázaly získat široké publikum.“

NCIS: NO je letošní nejsledovanější novinkou a celkově druhým nejsledovanějším dramatem na velké pětce, hned po NCIS. Madam Secretary sklízí úspěchy v neděli večer, kde si dokáže udržet stabilní ratingy i bez silného sportovního předskokana, kterého mělo drama na podzim. Scorpion v pondělní večery vylepšil pro CBS oproti loňské sezóně časový slot o 61 procent co do celkových diváků a o 21 procent v ratingu.


Sledujete některou ze zmíněných novinek? Jste rádi za obnovení, nebo byste přáli na CBS štěstí jiným kandidátům?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 148 týdny
toho zruší, má malá čísla...
Deaneira
před 148 týdny
Kdyby jo tak mam další správný typ ;-)
ševča
před 127 týdny
Věřila jsem teda jen Scorpionovi. Ženská, co se dostala do vysoké pozice, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY