Diskuze k článku Chicago Med jako spin-off Chicago Fire na obzoru?
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
20. 1. 2015 / 14:05:57 (před 9 roky)
off

Toto už tuším niekedy (pred časom) riešili.. Ja by som si seriál pozrela. Či by som ho pozerala pravidelne, to by záležalo hlavne od postáv, lebo lekárske seriály nepozerám, takže aspoň spočiatku by to pre mňa ťahali tie postavy. A určite by sa tam objavovali minicrossovery, ako aj teraz v CHF a CHPD, takžee sa teším :)

avatar uživatele
Shppen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
20. 1. 2015 / 14:09:40 (před 9 roky)
off

Jo uz minule, kdyz se to resilo sem to videl jako dobry napad takze proc ne, tesim se. Ale byl bych neskonale rad kdyby se v budoucnu vykaslali na dlasi crossovery mezi Law and Order s Chicago serialy, protoze ten posledni stal za starou backoru.

avatar uživatele
Veruuuu
Dlouholetý uživatel | Cool level: 68 | Charlie Harper
20. 1. 2015 / 14:13:13 (před 9 roky)
off

No já teda doufám, že žádné Chicago Med nevznikne. :D Dvě Chicaga bohatě stačí.

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
20. 1. 2015 / 14:16:35 (před 9 roky)
off

ani jedno Chicago nesledujem, naopak sledujem práve Law and Order: SVU a crossover bol suprový ;) skôr ten prvý medzi LaO: SVU a CHPD bol oničom, to tam len prišla tá ženská detektívka v poslednej minúte LaOčka poprosiť Bensonovú(seržantku SVU) o pomoc s prípadom a tá poslala 2 detektívov na pomoc do Chicaga...a teda v nadväzujúcej časti CHPD vyšetrovali nejaký prípad spoločne v Chicagu...tento druhý crossover, kde všetko začne v jednej epke a pokračuje v ďalších, je podľa mňa oveľa zaujímavejší...

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Just_reyna
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
20. 1. 2015 / 15:08:03 (před 9 roky)
off

Já se docela těším a doufám že pak budou ty seriály i postavy dost míchat :)

Never accept an apology from someone who just sucker punched you.
avatar uživatele
Zizi Šicová
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
20. 1. 2015 / 15:10:02 (před 9 roky)
off

To bude fajn.... Koukám Fire a PD.

avatar uživatele
marvio
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
20. 1. 2015 / 15:20:27 (před 9 roky)
off

Sleduju pravidelně oba seriály a určitě zkusím i Chicago Med. Třebaže doktorské seriály nemusím. Ale z téhle seriálové dílny chodí opravdu dobré věci, takže tomu dám šanci. Říká se, že do třetice všeho dobrého, tak doufám, že za rok nevyjedou Chicago Popeláři, Veterina či Správa silnic :-D

Marvio
avatar uživatele
Pajky
Redaktor | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
20. 1. 2015 / 15:24:10 (před 9 roky)
off

Chicago Fire mě ve svém začátku nadchlo, teď sice přišlo takové uklouznutí a nadšení trochu vyprchalo, ale seriál mě pořád baví. Naopak Chicago PD se druhou sérií vyšvihlo mezi moje nejoblíbenější policejní drama a rozhodně stojí za to. Z toho vyvozuji, že bych určitě koukal i na Chicago Med...

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
avatar uživatele
Katschka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
20. 1. 2015 / 16:03:24 (před 9 roky)
off

Popravdě jsem už delší dobu očekávala, že se tohle uskuteční. Jestli tedy opravdu CM bude, určitě mu dám šanci. I jen drobná propojení mezi CF a CPD mám ráda, lékařské seriály taky můžu. (Už jsem taky dostala otázku, zda k CF a CPD patřila Chicago Hope)
;-)

Editováno: 2x | Naposledy: 20. 1. 2015 / 16:04:16
avatar uživatele
drako83
Dlouholetý uživatel | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
20. 1. 2015 / 16:20:58 (před 9 roky)
off
Veruuuu napsal(a):

No já teda doufám, že žádné Chicago Med nevznikne. :D Dvě Chicaga bohatě stačí.

Copak Veruuuu nechce sa ti robit titulky do dalsieho chicaga :-)

A teraz k teme:
Konecnee! Na toto oznamenie som cakal uz od toho prveho crossoveru. Mam rad tento typ serialov a pravdepodobne pojdem na tvorbu SK titulkov k tomuto serialu ;-)
Cim skor sa objavy tym lepsie. Len by som bol rad, keby vysielacia doba bola v prestavke medzi sezonami a nie v dalsi den po fire a pd. Aspon by to skratilo cakanie na novu seriu tych dvoch.

avatar uživatele
Veruuuu
Dlouholetý uživatel | Cool level: 68 | Charlie Harper
20. 1. 2015 / 19:08:53 (před 9 roky)
off
drako83 napsal(a):

Copak Veruuuu nechce sa ti robit titulky do dalsieho chicaga :-)

Asi tak. :D Ale do ChM bych se do titulků určitě nevrhala, na lékařské seriály si netroufám. Stačí mi to, co je v ChF. :) Hlavně mi přijde, že se ChF dost zhoršilo - jak zmiňoval Pajky, akorát u mě je trochu průšvih to, že už mě ani moc nebaví. :D Proto bych se bála dalšího spin-offu, aby to už nebylo celé moc překombinované. Ale připouštím, že je ta "nechuť" možná způsobená i titulkováním. :)

avatar uživatele
Pipa22
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
20. 1. 2015 / 21:04:40 (před 9 roky)
off

Jsem pro, divam se na ChF (ChPD mam v zasobniku), takze proc ne... minicrossovery by mohly byt zajimave.

avatar uživatele
lizzy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
20. 1. 2015 / 22:15:55 (před 9 roky)
off

Pro mě rozhodně palec nahoru. Celkem jsem se bála Chicago PD protože podobných seriálů je ažaž ale Chicago v sobě má prostě něco zvláštního. Navíc se mi líbí že se seriály překrývají tak, že skoro v každé epizodě můžeme vidět někoho z druhého Chicaga. Já jsem rozhodně pro Chicafo Med

avatar uživatele
ufonka
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
21. 1. 2015 / 11:07:22 (před 9 roky)
off

Mám moc ráda Chicago Fire i Chicago PD, takže třetí seriál z tohoto prostředí bych rozhodně přivítala.

avatar uživatele
_karel_
Dlouholetý uživatel | Cool level: 68 | Charlie Harper
21. 1. 2015 / 12:22:11 (před 9 roky)
off
Veruuuu napsal(a):

...Ale do ChM bych se do titulků určitě nevrhala, na lékařské seriály si netroufám. :)

A proč ne? :D
Vždyť mezi těmi zkratkami, latinou a idiomy se občas vyskytne i normální slovo. Nebo dvě. :-)

Editováno: 1x | Naposledy: 21. 1. 2015 / 12:23:06