Facebook Twitter E-mail
6. února 2015

Milo Ventimiglia v Gothamu nebude za hrdinu

Seriál Gotham si přichystal další posilu. Před pár dny jsme vás informovali o tom, že v Gothamu bude řádit Loutkař a dnes přicházíme s další postavou, která zamotá hlavu místnímu policejnímu sboru.

V Gothamu se představí Milo Ventimiglia, který se do paměti seriálových fanoušků zapsal hlavně jako Peter Petrelli ze seriálu Hrdinové (Heroes). Tentokrát si však vyzkouší roli na míle zdálenou té hrdinské.

Objeví se zde jako Jason Lennon, sériový vrah také známý pod přezdívkou Ogre. Jedná se však o originální postavu, která nesouvisí s komiksovou postavou jménem Ogre z DC Universa. Jason je popisován jako pohledný, bohatý a velmi svůdný. Loví mladé ženy v Gothamu již téměř deset let. Láká je pomocí webu na řadu testů, které mají určit jeho perfektního kamaráda. Když ženy nedokážou dostát jeho vysokému standardu, tak s nimi Jason rychle a brutálně skoncuje.

Odhodlání Jima Gordona (Benjamin McKenzie) odstranit ho z ulic a posedlost Jasona pošle oba muže (a i ty kolem nich) směrem k velké tragédii. Jason Lennon si svůj debut v Gothamu připravil na 19. epizodu.

Ventimigliu si můžete pamatovat také ze seriálu Gilmorova děvčata a brzy by se měl představit také v novince stanice ABC s názvem The Whispers.


Co na nového hosta říkáte? Jak myslíte, že mu sedne role sériového vraha?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maguša
před 149 týdny
Ooo... :D Dluho se chystám, že se na to kouknu.. :D V Gilmorkách jsem pro Mila...
Helo
před 149 týdny
Tak mě se vryl hlavně jako Jess z Gilmorek... Hrdiny jsem bohužel až do...
Tempy
před 149 týdny
Nezmůžu se než na JUCHŮ! :D Gotham zatím stále baví, přestože počáteční nadšení...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY