Facebook Twitter E-mail
13. února 2015

New Girl: Winston a nová známost

Seriál New Girl (Nová holka) nám nedávno naservíroval zprávu o odchodu jedné z hlavních postav na konci série. Dnes si však pro nás připravil zprávu z jiného soudku, bylo oznámeno jméno nové hostující herečky.

Bude jí Kiersey Clemons. Tato mladá herečka je momentálně k vidění v novince MTV s názvem Eye Candy a znát ji můžete také z úspěšné novinky Amazonu Transparent.

Nyní se představí v New Girl jako KC, potencionální nová známost pro Winstona (Lamorne Morris). Jenže to bude mít háček, Kc totiž nemá ráda policajty. Aby ji Winston oslnil tak ji bude lhát a předstírat, že není policista, ale striptér. Poprvé by se měla objevit v epizodě na konci března.

Není to však jediná posila, která se v New Girl představí. Dočkáme se také J.J. Watta, to je profesionální fotbalista hrající NFL za tým Houston Texans. Zahraje si sám sebe (stejně jako v seriálu The League) v nadcházející epizodě, která se bude odehrávat na pohřbu Coachova (Damon Wayans Jr.) přítele z posilovny.

Už dříve bylo oznámeno, že se můžeme těšit také na Schmidtovu matku a svou roli parťačky Winstona si zopakuje také Nasim Pedrad.


Co na Winstonovu novou známost říkáte? Těšíte se na nové epizody a závěr čtvrté řady?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 144 týdny
V Eye Candy je mi strašně nesympatická, jinde jsem ji neviděla. Takže se teď...
Pajky
před 144 týdny
Mě se taky na první pohled nelíbí, tak uvidíme jaká bude. Ještě jsem ji nikdy...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY